فهرست
گزارش روز: از اعتراض حقیقی تا ساز جدایی سوشا؛ اقتدارگریزی موقت!
گزارش روز: از اعتراض حقیقی تا ساز جدایی سوشا؛ اقتدارگریزی موقت!

گزارش روز: از اعتراض حقیقی تا ساز جدایی سوشا؛ اقتدارگریزی موقت!

آی اسپورت-

اولین بازی حمید درخشان در مقطع تازه هدایت پرسپولیس، با تساوی به پایان رسید. نه این کام بک نصفه و نیمه، نه تعویضِ نتیجه بخش درخشان، نه فریادهای او در کنار زمین و نه صدای اعتراض هوادارانی که در ثانیه هایی پایانی علی دایی را تشویق کردند اما اتفاق های کلیدی این مسابقه نبود. برای سرمربی جدید سرخ ها و تیمش، دو حاشیه مهم تر در این مسابقه وجود داشت. اولی در اواسط نیمه دوم رقم خورد. جایی که رضا حقیقی با چهره ای کاملا در هم و در شرایطی که به نظر به شدت از تعویض اش ناراحت بود، بعد از مشاهده تابلوی تعویض از گوشه ای زمین خارج شد. دومی اش نیز در میکسدزون آزادی شکل گرفت. جایی که سوشا مکانی، ساز جدایی از پرسپولیس را کوک کرد.

 

رضا حقیقی در حالی روز گذشته از تعویض اش ناراضی بود که از دیدار تراکتور تا مسابقه با نفت مسجدسلیمان، جلسه های تمرینی زیادی را به دلایل مختلف از دست داد و در طول هفته تنها یک بار توانست به صورت جدی با تیم تمرین کند. او در هفته های گذشته در تیم دایی مهره ثابت و 90 دقیقه ای به شمار نمی رفت و در زمان فیکس بودن نیز معمولا توسط دایی از زمین بیرون کشیده می شد. در تمام آن تجربه ها اما سابقه نداشت این بازیکن با این حالت از زمین مسابقه خارج شود. درست مثل حقیقی، سوشا مکانی نیز در تمام این هفته ها به نیمکت نشینی و یا سیستم چرخشی دروازه بان های پرسپولیس اعتراض نکرده بود و ناگهان بالاخره از نارضایتی اش از وضع موجود پرده برداشت. سوال مهم در این ارتباط شاید این باشد: چرا حالا؟

 

 

بدون تردید مهم ترین خصیصه علی داییِ مربی، اقتدار او بود. سرمربی سابق سرخپوشان هیچگاه به لحاظ سطح فنی صاحب جایگاه ویژه ای و دستاورهای قابل توجهی نشد اما در بیشتر مواقع در کنترل جو اطراف تیم و بازیکنان موفق عمل می کرد. طبعا به همین دلیل است که سوشا و رضا، بلافاصله پس از پایان دوران دایی رفتارهایی تازه را به نمایش گذاشته اند. این تغییر رویه آشکار، احتمالا مهم ترین چالش پیش روی حمید درخشان در روزهای آینده خواهد بود. او فرصت زیادی در مقابل خود ندارد تا به مهره های تیمش ثابت کند با رفتارهای اعتراض آمیز آن ها مماشات نخواهد کرد و بستر را برای خلق حاشیه های بیشتر در روزهای ناآرام پرسپولیس فراهم نخواهد آورد. حالا همه به واکنش های بعدی او فکر می کنند. مردی که اول از همه باید خودش باور کند که حالا دیگر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران است. 

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-13 22:08:08
نظر دهید

۵ نظر
گتاب سیتی وچون
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
مردی که اول از همه باید خودش باور کند که حالا دیگر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران است درست ترین جمله من که 5شنبه گفتم باید از نوروزی و کفشگری استفاده کنه ولی گوش نکردی حالا مقایسه من بین دایی و درخشان؛نکته مثبت:تعویض به موقع مثل جابجایی حقیقی با نوروزی نکات منفی:عدم تاکتیک درست باید کفشگری رو بجای حقیقی احمق که حتی اون هفته سرما داشت و یک دقیقه تمرین نکرد بازی میداد در ضمن 10000بار گفتم که باید شوت بزنن و فقط یه بار نوروزی شوت زد ولی نوری و طارمی که مثل معلول وفقط راه میرفت جا واسه شوت داشت و نزد خاک تو سر عبدی که فکر کرده چهار روز رفته برنامه دنیای فوتبال فکر کرده فرگوسنه یادم میاد تو یکی از برنامه ها پارسال که واسه بازی منچستر بود تحلیل هاش همه بر عکس در اومود و منچستر مساوی کرد اخه احمق کفشگری گفت من اگه بازی کنم شوت میزنم ولی حقیقی که در سطح تیم دریا بابل هم نیست در ضمن وقتی عباسزاده بازیکن تعویضی باشه بهتر نتیجه میده اگه این بازی نوروزی و کفشگری نباشن باید به عبدی ورهبری فرد علف داد بخورن ولی از همه مهمتر حمایت طرفدارا تا اخر بازی قبل سوت پایان بود دمتون گرم
آرش
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۸
عجب نامردیه این سوشا. باز تکلیف رضا حقیقی معلومه، انتظاری ازش نیست. همیشه همینقدر داغون بوده. هیچوقت ندیدم دو تا بازی خوب واسه پرسپولیس بکنه اما ادعاش جوراب فلکو پاره کرده. اما این سوشای نامرد نامرد... مگه اول فصل که با سلام و صلوات تیم قهرمان فصلو ترک کرد تا به تیم محبوب بچگیاش بیاد نمی دونست که نیلسونی هست که دو فصله داره بی نقص کار می کنه؟ چی شد که الان که تیم احتیاج به آرامش داره اینطوری دارن خنجرو از پشت می زنن به پرسپولیس؟ امیدوارم درخشان مماشات نکنه با این دو تا و گربه رو دم حجله بکشه، هر چند که به درخشان امیدی نیست.
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۳
سلام دوستان همین الان رفتم سایت نود فردوسی پور نظر سنجی گذاشته بود که رتبه پرسپولیس این فصل چندم میشود من هم گزینه سه را زدم یازدهم تا شانزدهم را زدم ولی پیام آمد شما قبلا شرکت کرده بودید چند بار تکرار کردم دوباره همان جواب آمد ولی وقتی گزینه یک را زدم قبول کرد شما هم حتمآ امتحان کنید و آطلاع رسانی کنید
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۸
چرا نظرمو چاپ نکردی چون گفتم رهبری فرد به درد لای جرز میخوره
مهرزاد
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۲
زدن تیترهای مورد دار از ویژگی های بارز سایت آی اسپورت بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر