فهرست
لیورپول 0-1 استون ویلا: ضد حال به قرمزها
لیورپول 0-1 استون ویلا: ضد حال به قرمزها

لیورپول 0-1 استون ویلا: ضد حال به قرمزها

آی اسپورت- لیورپول در هفته چهارم لیگ برتر، در دیداری خانگی با نتیجه 1-0 مغلوب استون ویلا شد.

استون ویلا که فصل قبل لیورپول را با نتیجه 2-2 در آنفیلد متوقف کرده بود و دو فصل قبل با نتیجه 3-1 به خانه برگشته بود، این بار هم با دست پر از میدان خارج شد. با این پیروزی، استون ویلا 10 امتیازی شد و بهترین شروعش در لیگ برتر در 16 سال اخیر را رقم زد.

در این دیدار تام کلورلی جای چارلز انزوگبیا را در ترکیب استون ویلا گرفت و در سمت مقابل، لازار مارکوویچ، آدام لالانا و ماریو بالوتلی، همگی برای اولین بار در آنفیلد، در ترکیب اصلی قرمزها قرار گرفتند.

اولین موقعیت های بازی هم نصیب مارکوویچ و بالوتلی شد اما هر دو از دست رفت. در مقابل، این استون ویلا بود که روی کرنر وست وود، با ضربه آگبونلاهور پیش افتاد.در اواسط نیمه اول، ضربه سندروس به بالوتلی، می تواند به جریمه روبرو شود اما مدافع سوئیسی استون ویلا خوش شانس بود که داور به او کارت قرمز نشان نداد.

در دقیقه 43 لالانا می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. لیورپولی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 48، می توانستند توسط بالوتلی به گل تساوی برسند اما ضربه او از بالای دروازه ویلا به بیرون رفت.
ورود استرلینگ، بورینی و ریکی لمبرت به جای لالانا، بالوتلی و مارکوویچ، تحرک خط حمله لیورپول را بیشتر کرد اما نتوانست باعث باز شدن دروازه استون ویلا شود تا قرمزها در هفته چهارم، دومین شکست این فصل شان را متحمل شوند.ترکیب دو تیم:


لیورپول: مینیوله، مانکیو، لوورن، ساخو، موره نو، جرارد، هندرسون، مارکوویچ، کوتینیو، لالانا، بالوتلی

استون ویلا: گوسان، هوتون، سندروس، بیکر، سیسوکو، کلورلی، وست وود، دلف، آگبونلاهور، وایمن، ریچاردسون


گل ها:

دقیقه 9: ارسال وست وود، بعد از برخورد به سر فیلیپ سیندروس، مقابل آگبونلاهور قرار گرفت و او هم با یک ضربه مطمئن، دروازه قرمزها را باز کرد


     
آی اسپورت
2014-09-14 03:51:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر