فهرست
بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره ۲۴
بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره ۲۴

بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره ۲۴

آی اسپورت - امروز تیم های ایران و عراق باید در اردن به مصاف هم بروند و وضعیت گروه سوم رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا را به نوعی با این بازی در پایان بازی های مرحله رفت، مشخص کنند. در دیگر دیدار گروه، تیم بحرین باید در خانه حریف به مصاف هنگ کنگ برود.

علیرضا بیرانوند دروازه بان لرستانی تیم ملی که در دو دیدار ابتدایی مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ توانسته دروازه خود را برابر هنگ کنگ و کامبوج بسته نگه دارد برابر بحرین دروازه اش را باز شده دید، او تاکنون ۳۸ بازی ملی را پشت سر گذاشته و این در حالیست که تا کنون موفق شده در ۲۳ بازی دروازه ایران را بسته نگه دارد. از مهمترین بازی‌هایی که این دروازه‌بان، موفق به کلین شیت شده می‌توان به دیدار برابر مراکش در جام جهانی اشاره کرد که سه امتیاز در اولین گام را در روسیه برای ایران به ارمغان آورده بود.

او البته امروز در دیدار حساس و حیثیتی برابر عراق این فرصت را دارد هم کلین شیت‌هایش را افزایش بدهد و هم با گل نخوردن، فرصت برد را به ملی پوشان بدهد تا با زدن یک گل، سه امتیاز شیرین را مال خود کنند و وضعیت را در گروه بهبود بخشد. البته پیام نیازمند و محمدرشید مظاهری دو گلر دیگر تیم ملی هستند که با توجه به بازی های اخیر به نظر نمی رسد شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم ملی برابر عراق داشته باشند. 

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2019-11-14 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر