فهرست
ونگر: باید در کارهای دفاعی بهتر شویم
ونگر: باید در کارهای دفاعی بهتر شویم

ونگر: باید در کارهای دفاعی بهتر شویم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از تساوی 2-2 تیمش مقابل منچسترسیتی، عملکرد خط دفاعی تیمش را مورد انتقاد قرار داد و تایید کرد که باید نمایش های بهتری در خط دفاعی داشته باشند.

در این دیدار ابتدا سیتی با گل آگوئرو پیش افتاد اما دو گل ویلشر و الکسیس سانچس، توپچی ها را در آستانه پیروزی قرار داد اما در دقایق پایانی، مارتین دمیچلیس کار را به تساوی کشید.

ونگر به خبرنگاران گفت:\" این دیدار با کیفیت بالا بود و ما نمایش خوبی داشتیم و توانستیم کار را به تساوی بکشیم. اما در نهایت یک گل راحت خوردیم. تنها ناراحتی من، به خاطر دریافت گل دوم است. ما یک تیم تهاجمی هستیم. ما خیلی حمله می کنیم اما می توانیم از نظر دفاعی بهتر شویم.\"

ونگر همچنین در مورد مصدومیت متیو دبوشی و نمایش ولبک در این دیدار، گفت:\" او از ناحیه قوزک پا، دچار آسیب دیدگی بدی شد. برای ارزیابی مصدومیت او، باید کمی صبر کرد. نمی دانم او برای چه مدت از میادین دور خواهد بود اما شرایطش خوب به نظر نمی رسید.

ولبک خوب کار کرد. بد شد که او نتوانست از موقعیتش در نیمه اول استفاده کند اما در مجموع، او خطرناک بود. او باید روی بعضی جنبه های بازی اش کار کند اما من از بازی او راضی هستم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 00:47:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر