فهرست
گواردیولا: پیروزی همیشه خوشحال کننده است
گواردیولا: پیروزی همیشه خوشحال کننده است

گواردیولا: پیروزی همیشه خوشحال کننده است

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل اشتوتگارت، اعلام کرد که بازیکنانش روی پاس های نهایی، مشکل داشتند.

بایرنی ها در این دیدار خانگی توانستند با گل های گوتزه و ریبری به پیروزی برسند تا همچنان در جمع تیم های صدر جدول بمانند. گواردیولا از پیروزی تیمش ابراز خشنودی کرد اما معتقد است که بازیکنانش باید روی پاس های نهایی بهتر عمل کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما تیم برتر میدان بودیم و توپ را به خوبی در زمین به گردش درآوردیم اما روی پاس ها و ارسال های نهایی مشکل داشتیم. البته ما همیشه از پیروزی خوشحال می شویم.

با بودن ژابی به خوبی توپ را کنترل کردیم، او وظیفه اش در پست خود به خوبی می داند. او می خواهد از پاس های کوتاه و بلند استفاده کند. ما باید به خوبی از آلونسو حمایت و او را کمک کنیم، نباید فشار بیش از حد به او وارد شود. اگر او بخواهد در همه بازی ها تمام توان خود را به کار گیرد، می میرد. آلونسو نمی تواند در هر بازی فشار زیادی را تحمل کند.\"


فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن، هم که در این دیدار بعد از مدت ها به میادین برگشت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند، نیز گفت:\" بازگشت به تیم برای من بسیار مهم بود. خوشحالم که در این دیدار فرصت بازی پیدا کردم و در روز بازگشتم، گل زدم. کسب سه امتیاز برای تیم بسیار مهم بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 15:31:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر