فهرست
لوئیس انریکه: چنین بردی مقابل اتلتیک مایه غرور است
لوئیس انریکه: چنین بردی مقابل اتلتیک مایه غرور است

لوئیس انریکه: چنین بردی مقابل اتلتیک مایه غرور است

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسا، پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو، از کسب این نتیجه ابراز خشنودی کرد.

بارسا در این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی بدون متوقف شده بود اما دو گل از نیمار، سه امتیاز حساس این دیدار را نصیب کاتالان ها کرد. به این ترتیب، بارسا در سومین دیدار پیاپی توانست دروازه اش را بسته نگه دارد و انریکه از اینکه در فاز تدافعی نمایش خوبی ارائه می دهند، خوشحال است.

او به خبرنگاران گفت:\" خیلی راضی هستم. حقیقت این است که چنین بردی مقابل اتلتیک با ایجاد این همه موقعیت باعث افتخار است. به آن چه که می خواستیم دست پیدا کردیم. جا برای بهتر شدن داریم اما فصل را عالی شروع کردیم. برای کسب جامها باید در فاز هجومی و دفاعی قدرتمند باشیم. در فاز هجومی با توجه به استعداد و توانمندی های بازیکنان کار آسن تری داریم اما در فاز تدافعی باید سخت تلاش می کردیم و به نظرم بازیکنان در این پست ها از عملکرد خود راضی هستند.\"

انریکه همچنین در مورد درخشش نیمار دراین دیدار گفت:\"  امیدوارم که همه بازیکنان در بهترین شرایط خود باشند، از نیمار گرفته تا ساندرو و مونیر. همیشه گلزن ها بیشتر نگاه ها را به خود جلب می کنند اما من همه به همه نگاه می کنم. پیش از صحبت در مورد نیمار ترجیح می دهم که فیلم بازی را دوباره ببینم و همه حرکاتش را با دقت زیر نظر بگیرم. چیزی که مسلم است این است که نیمار فرصت طلب بود و لئو هم عالی پاس گل داد.\"

مسی در دیدار امشب موقعیت های زیادی را از دست داد اما گل های بارسا روی حرکات خوب او زده شد و به همین دلیل، انریکه از بازی او راضی است:\" نه تنها به خاطر گلهایش بلکه به خاطر پاس گلهایش بهترین بازیکن دنیاست.اگر قرار بود که بهترین مدافع دنیا باشد، بهترین مدافع می شد. بسیار تاثیرگذار است. شما فقط هر هفته بازیهایش را می بینید اما من هر روز او را در تمرینات می بینم و چاره ای به جز تحسین ندارم. کارهایی که او انجام می دهد را در کارتون فوتبالیست ها یا پلی استیشن هم نمی توان پیدا کرد. افتخاری است که بهترین بازیکن دنیا را در تیم خود داریم.\"


انریکه در مورد حضور ماسچرانو و منیر در ترکیب اصلی هم گفت :\" تصمیمات مهمی بودند اما دلیل آن را نه به بازیکنان توضیح دادم و نه این جا به خبرنگاران توضیح می دهم. شرایط فردی و تیمی و روند تاکتیکی مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت این من هستم که تصمیم می گیرم. شاید اشتباه کنم اما سعی می کنم که ضریب تصمیمات صحیح من بیش از ضریب اشتباهاتم باشد.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-14 05:20:16
نظر دهید
۲ نظر
Saeed
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۹
اتلتیکو چیه؟!!! اتلتیک اسمه این تیمه
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۰۵
" کارهایی که او انجام می دهد را در کارتون فوتبالیست ها یا پلی استیشن هم نمی توان پیدا کرد. افتخاری است که بهترین بازیکن دنیا را در تیم خود داریم " این جمله اش خیلى باحال بود ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر