فهرست
ساوتهمپتون، حریف خطرناک قرمزها
ساوتهمپتون، حریف خطرناک قرمزها

ساوتهمپتون، حریف خطرناک قرمزها

آی اسپورت- لیورپول باید به مصاف ساوتهمپتون برود، آن هم در حالی که در بازی رفت یک بر صفر شکست خورده است. بازی عجیبی بود. کمی ناامید شدیم. چون تیم کلوپ می توانست به راحتی 3 یا 4 بر صفر بازی را ببرد و حتی می توانست بعد از گل خوردن به بازی بازگردد. طبیعی است که بیشتر تیم هایی که به مصاف لیورپول می‌روند با سیستم دفاعی بازی می کنند. اما فکر می کنم برای بازی امشب اولین چیزی که مهم است این است که لیورپول خیلی سریع به گل برسد.

اگر قرار باشد ساوتهمپتون گل اول را بزند آن وقت کار برای لیورپول دیگر خیلی دشوار می شود. آن وقت است که بازگشتن و بردن بازی دیگر خیلی سخت می شود. نباید این را فراموش کنید که رکورد دفاعی ساوتهمپتون در این فصل بسیار عالی بوده است.

اگر ساوتهمپتون بخواهد عقب بنشیند و 90 دقیقه دفاع کند کار برایش خیلی سخت خواهد شد، به نظرم این تیم اگر می خواهد موفق باشد باید حمله کند و سعی کند گل بزند. مطمئنم لیورپول شانس اصلی موفقیت در این بازی است، آن ها در بازی رفت هم خوب کار کردند و مطمئنم با وجود شکست یورگن کلوپ بعد از بازی از شاگردانش رضایت کامل داشته و فقط تاسف می خورده که چرا نتوانسته اند برنده باشند.

مشکل لیورپول این است که موقعیت هایش را جدی نمی گیرد و به راحتی آن ها را از دست می دهد. آن ها تیم فوق العاده ای دارند و با توجه به امتیاز میزبانی شان مطمئنا برای موفقیت به این بازی می آیند.

ساوتهمپتون اما در چند سال اخیر در لیگ آمار خوبی داشته است، اما در تورنمنت ها ضعیف کار کرده و آمار خوبی ندارد. اگر از من بپرسید بسیاری از هواداران این تیم با خود می گویند «زود باشید، ما باید تورنمنت ها را هم بیشتر جدی بگیریم». آن‌ها اعتقاد دارند تیم‌شان ترکیب خوبی دارد، خیلی اوقات هم در بازی ها شانس خوبی برای بردن دارد. در این فصل ساوثهمپتون نسبت به فصول گذشته اوضاع بهتری هم پیدا کرده است، آن ها می خواهند همه سعیشان را برای بردن یک جام بکنند. اما جالب است که فرمشان در لیگ به خوبی گذشته نیست. خیلی ها می گویند این تیم با بردهایی با یک گل و دو گل در جام حذفی به این مرحله رسیده است، اما هیچ مشکلی نیست و مطمئنم همه هواداران تیم راضی اند و حاضرند تیمشان با همین نتیجه ها به ومبلی هم برسد.

۵    
آی اسپورت
2017-01-25 17:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر