فهرست
صدای اعتراض هواداران رئال بلند شد؛برنابئو علیه کاسیاس و پرز
صدای اعتراض هواداران رئال بلند شد؛برنابئو علیه کاسیاس و پرز

صدای اعتراض هواداران رئال بلند شد؛برنابئو علیه کاسیاس و پرز

آی اسپورت - رئال مادرید بار دیگر در برنابئو مغلوب اتلتیکو شد تا برای دومین فصل متوالی در لالیگا، در زمین خودش برابر اتلتیکو بازنده باشد. پس از پذیرفتن گل از روی ضربه کرنر در دقیقه 9 بازی(توسط تیاگو)، از بسیاری از جایگاه های برنابئو صدای سوت و اعتراض بر علیه کاسیاس بلند شد.

در دقیقه 14 زمانی که کاسیاس صاحب توپ شد؛ صدای سوت و هوی هواداران رئال به شکل گوشخراشی شنیده شد و بر شدت این اعتراضات در دقیقه 17 بازی افزوده شد.

این در حالی بود که دقایقی بعد، عده ای دیگر از تماشاگران به نفع کاسیاس شعار دادند. این پایان کار نبود؛در دقیقه 40 بازی، عده ای از هواداران رئال فریاد فلورنتنیو استعفا، فلورنتینو استعفا را سر دادند و در زمان تعویض بنزما، تقریبا بیش از نیمی از ورزشگاه به نشانه اعتراض به بازی خنثی این مهاجم، او را هو کردند.

رئال در حال حاضر از سه بازی،تنها سه امتیاز کسب کرده و از همین ابتدا به ترتیب 6 و 4 امتیاز از دو  رقیب مستقیم خود، بارسا و اتلتیکو عقب افتاده است.

بازی بعدی این تیم مقابل دپورتیوو لاکرونیاست. زمینی که همیشه برای رئال دشوار بوده است. باید دید که واکنش آنچلوتی در مورد این شکست چه خواهد بود و او چگونه می تواند این تیم بحران زده را بار دیگر به مسیر موفقیت بازگرداند؟

  ۹  
آی اسپورت
2014-09-14 05:15:49
نظر دهید

۹ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۹
چه هواداران نمونه ای!
یه فوتبالی
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۹
دوره ی کاسیاس تموم شده ....... خیلی وقته .... پرز هم بار دیگر درایتش را به همه ثابت کرد ......
4444
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۴
اونایی که طرفدار کاسیاس هستند حالا تفاوت بین بوفون و کاسیاس را متوجه بشن.کاسیاس هیچ موقع در حد بوفون نبود.اما چون در رئال مادرید بازی میکرد طبیعتا جریان رسانه ای طرفدار رئال اونو بزرگ جلوه میدادن.حالا ایمان بیاورید که مورینیو در مورد کاسیاس اشتباه نمیکرد.
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۵
چند هوادار احمق ، روی هیچکدوم از گلها کاسیاس مقصر نبود ، گل اول که تقصیر بنزما بود گل دوم هم که هر کی دروازه بان بود گل میخورد
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
خود هوادارای بی شعور الکی از کاسیاس حمایت کردن.زمان خوزه مورینیو.دی ماریا باید میموند.نیازی به خامس نبود.مهاجم لازم بود.هیگواین نباید میرفت بلکه بنزم باید می رفت.دفاع وسط باید میخریدن.....
علی
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
سال قبل هم بارسا 6 امتیاز جلو افتاد ولی رئال جبران کرد.فعلا خوش حال باشید ولی اخرش بازم بارسا هیچی نمیشه مثل همیشه
خراب مورینیو
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
حرفی که ارباب خوزه 4 سال پیش میزد درباره این خائن *** زاده و معاونش راموس یهودا !!! ... فریاد بزنید مادریدی ها .... تاریخ رو فریاد بزنید !!!!!!!!!!
باتیستوتا
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
لطفا چرت نگید,رو کدوم گل کاسیاس مقصر بود....اون خوزه حروم....رید تو بازی کاسیاس...خوزه همسرت را کاسیاس ببره....
erfan
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
بعضی ها نوشتن دوره کاسیاس تموم شده ، یه سوال : کی شروع شده بود ، تا جایی که یادمه داشت 5تا 5تا گل می خورد
زنده باد بارسا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر