فهرست
سیمئونه: شایسته پیروزی بودیم
سیمئونه: شایسته پیروزی بودیم

سیمئونه: شایسته پیروزی بودیم

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید پس از پیروزی 1-2 مقابل رئال در برنابئو، عنوان کرد که تیمش شایسته پیروزی بوده است.

شب گذشته اتلتیکو موفق شد در دیداری حساس و نزدیک، 1-2 رئال را در برنابئو شکست دهد.

سیمئونه در کنفرانس خبری گفت: \"به نظرم بازی را در نیمه نخست خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به گل هم برسیم. در نیمه دوم با حضور کوکه و آرداتوران در مرکز میدان توانستیم مالکیت توپ را بدست آوریم و با همین حربه بر رئال غلبه کنیم. حضور توران و کوکه باعث شد تا بتوانیم 3 امتیاز حساس این دیدار را بدست آوریم. باید از توران تشکر کنم. ورود او به زمین باعث شد تا بتوانیم در خط هافبک با خلاقیت روبرو شویم و فضاهای زیادی در زمین رئال ایجاد کنیم. این فضاها باعث شدند تا گریژمان بازی بهتری به نمایش بگذارد و در نهایت به آنچه شایسته خود بود برسیم. آنچه من را در این دیدار از همه بیشتر خوشحال می‌کند این است که بازیکنان جانشین من وقتی به میدان آمدند تاثیرگذار ظاهر شدند و باعث شدند که بتوانیم پیروز این مسابقه باشیم.
نشان دادیم که آتلتیکومادرید تنها 11 بازیکن خوب ندارد. تمام بازیکنانم شرایط خوبی دارند و هر وقت به میدان بیایند تأثیرگذار ظاهر می‌شوند. من همین انتظار را از بازیکنانم داشتم. پیروزی در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برابر رئال مادرید که بازیکنان بزرگ زیادی دارد کار آسانی نیست.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 12:45:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر