فهرست
پیش بازی منچستریونایتد - کوئین پارک رنجرز؛ چهره جدید شیطان
پیش بازی منچستریونایتد - کوئین پارک رنجرز؛ چهره جدید شیطان

پیش بازی منچستریونایتد - کوئین پارک رنجرز؛ چهره جدید شیطان

آی اسپورت- دو تیم منچستریونایتد و کوئین پارک رنجرز، امروز در هفته ی چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

یونایتد با چهره ی جدید خود، برای اولین بار در میادین ظاهر خواهد شد. آنخل دی ماریا، گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در کنار رادامل فالکائو، مارکوس روخو و دیلی بلیند، امروز برای اولین بار در اولدترافورد به میدان خواهند رفت. یونایتد تا به اینجای کار موفق به کسب پیروزی در لیگ برتر نشده است. حاصل تلاش آن‌ها در 3 بازی اخیر، 2 تساوی و 1 شکست بوده که به هیچ وجه هواداران این تیم را راضی نمی‌کند.

یونایتد برای بازی امروز، فیل جونز، مروانه فیلینی، کریس اسمالینگ، مایکل کریک و اشلی یانگ را در اختیار نخواهد داشت. همچنین انتقادات زیادی از فن خال برای فروش دنی ولبک شده است. ولبک از تیم‌های پایه یونایتد رشد و نمو کرد و در 23 سالگی، با 16 میلیون پوند به آرسنال پیوست.

در سوی دیگر میدان، کوئین پارک رنجرز با کسب پیروزی مقابل ساندرلند، در رتبه ای بالاتر از منچستر قرار گرفته است.  آنها با سرمربی هری ردنپ، برای این فصل، اهداف بزرگی در سر دارند. جوئی بارتون به احتمال زیاد به این بازی نخواهد رسید و ریو فردینانند، مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت. همچنین ادواردو وارگاس و ساندرو، اولین بازیشان را انجام خواهند داد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-14 13:04:00
نظر دهید

۱ نظر
reza
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
به امید خدا با پیروزی توی این بازی سریال بی پایان برد های منچستر یونایتد دوباره شروع خواهد شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر