فهرست
۳ فریم از ضعف بزرگ حسینی ؛ در نقش رحمتی!
۳ فریم از ضعف بزرگ حسینی ؛ در نقش رحمتی!

۳ فریم از ضعف بزرگ حسینی ؛ در نقش رحمتی!

آی اسپورت - حسین حسینی هفته سختی را پشت سر گذاشته است. حسینی هفته پیش از دربی، در خروج اشتباه کرد و دروازه استقلال باز شد. گلی که برد این تیم را با تساوی عوض کرد. حالا انتقادات به حسینی هم شروع شده است. منتقدین حسینی معتقدند که او بزرگ‌ترین ضعف مهدی رحمتی را دارد.

در فریم زیر مشخص است که حسینی روی صحنه گل، خروج مناسبی نداشت. حسین حسینی معمولا در خروج، خجالت به خرج می‌دهد و سخت از خط دروازه بیرون می‌آید. در این صحنه هم مدافعان استقلال قصد آفسایدگیری داشتند، اما با فرار مهاجمان نفت از چنگ آفسایدگیریِ بازیکنان استقلال، حسینی مجبور شد که از دروازه بیرون بیاید و توپ را دفع کند. اما خروج او درست نبود و بازیکن نفت پیش از حسینی به توپ ضربه زد.

1
1

مدافعان استقلال در صورت شناخت از سبک دروازه‌بانی حسینی باید می‌دانستند که او روی توپ‌های ارسالی معمولا تصمیم به ماندن روی خط دروازه می‌گیرد. در همین مسابقه و شرایطی مشابه‌ِ گل که در نیمه اول رخ داده بود، حسینی روی خط مانده بود. مهاجمان مسجدسلیمان هم نبردهوایی را از مدافعان استقلال بردند و ضربه سر محکمی به سمت او شلیک شد. هرچند که خروج نکردن حسینی منجر به تهدید دروازه این تیم شد، اما خودش توپ را مهار کرد.

2
2

البته دلیل اصلی خروج نکردن حسینی این است که او هم مانند رحمتی روی خروج‌ها لغزش دارد. در وقت‌های تلف شده همین بازی قبلی استقلال، خروج ناقص حسینی می‌توانست کار دست استقلال دهد. حسینی برای دفع سانتر حریف، خروج کرد اما نتوانست به توپ ضربه بزند و توپ با دفع ناقص او، به مهاجم فولاد رسید. حسینی هم خوش‌شانس بود که همان هفته قبل روی این توپ گل نخورد و انتقادها زودتر از این شروع نشد.

3
3

نود

۴    
آی اسپورت
2019-09-18 20:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر