فهرست
هوراها تمام شد؛ حالا فضای مجازی را دوست ندارد
هوراها تمام شد؛ حالا فضای مجازی را دوست ندارد

هوراها تمام شد؛ حالا فضای مجازی را دوست ندارد

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی استقلال - استقلال خوزستان گفت: «کاش توان داشتم فضای مجازی را حذف کنم. این روز‌ها میلیون‌ها خبرنگار در فضای مجازی هستند.‌ شما خبرنگاران نیز در آن غرق شدید. من در فضای واقعی زندگی می‌کنم.» دیشب محمد نوری‌فر، روزنامه‌نگار و معاونت سابق ارتباطات باشگاه استقلال بعد از این اظهارنظر منصوریان، یادداشتی را در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 «کاش می‌توانستم فضای مجازی را حذف کنم.» جمله‌ای که توسط یک متحجر مطرح نشده و منصوریان، سرمربی استقلال این کلمات را به زبان آورده است. مردی که بخش مهمی از دلایل حضورش روی نیمکت استقلال، محصول فضای مجازی‌ست. فضایی که او تا قبل از آمدن به استقلال، پیج ٢٠٠ هزار فالووری داشت و پُست می‌گذاشت و با هواداران استقلال تیک می‌زد! آیا فردای پیروزی نفت مقابل پرسپولیس در فصل گذشته هم فضای مجازی بد بود؟ فضایی که عملکرد منصوریان در یک تیم بدون تماشاگر را به اندازه یک ناجی تمام عیار؛ بزرگ و عالی نشان داد و این موج او را به استقلال آورد و تا همین امشب هم تقریبا اکثریت پیج‌های استقلالی حامی او هستند اما مشکل جای دیگری است. جایی که دیگر آن هورا کشیدن‌ها و داش علی منصوریان‌ها به پایان رسیده، لایک ها، دیسلایک شدند و تیزی تند نقد از کامنت‌ها بیرون زده و به همین خاطر سرمربی آبی‌ها دیگر فضای مجازی را دوست ندارد.

اینستاگرام منصوریان در فصل گذشته
اینستاگرام منصوریان در فصل گذشته

۱۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-18 10:53:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۸
شومن .
اسمان
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
اقای منصوریان قبول کن تودرحدواندازهای استقلال نیستی بزور خودتی قالب کردی.والان هم با کمک لیدر که هر صدایی رو خفه میکنن موندی.
بهزاد
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
هرچی می کشیم از همین فضا می کشیم،فضا فضا فضا!!!!
کلمه دیگه بلد نیستی!؟
۸ ۱
امید
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
چرا بلده.فرشینگ،پردازش،دیلیت و...
۴
آرش
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
یه بازی پرسپولیس رو با نفات برد اون هم با 11 نفر دفاع میکرد اون هم مقابل حاتمی و سوشا

بد جور خودش رو به استقلال غالب کرد

تقصیر منصوریان نیست اون سوار بر جو تماشاگران استقلال شد

تقصیر کسانی هست که اسیر جو شدند و جام حذفی رو هم از دست دادند

منصوریان در واقع سه جام از استقلال گرفت جام حذفی پارسال -دو جام هم امسال

اینا هش به خاطر بار روانی باخت 4 تایی بودش
موراتا
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
دم آقای نوری فر گرم زده تو خال
۳
جاهد
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
منصوریان بیشتر دنبال شو داده تا مربیگری.برخلاف بقیه به نظر من علیمنصور به لحاظ فنی مربی خوبیه تنها اشکالش اینه که تو محیط استقلال غرق شد.کسی که روز اول تمریناتشو با اصرار زیاد در تاریخی که بازیش و در استقلال تمام کرده بود میزاره بدون توجه به اینکه حتی هنوز مربی بدنسازی نداشت!کسی که از روز اول در مورد دربی صحبت میکنه.یا با کلمات ثقیل و استفاده از اصطلاحات انگلیسی که بعضا هم اشتباه بود سعی میکنه خودشو بالا ببره دیگه فرصتی برای فکر کردن به کار فنی نمیمونه.منصوریان دیگه فرصت جبران هم نداره.کار براش تمومه و فقط تاریخ رفتنش مشخص نیست.مربی خوبی که جوگیرم شد و نابود شد.
۲
مرتضی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
آقای منصوریان نشون دادن که در حد تیم محبوبم استقلال نیستن. هیچ تاکتیک خاصی استقلال نداره دفاعش ضعیفه با شومن بازی درآوردن هم تیم نتیجه نمیگیره . دستیاری منصوریان هم خوب نیستن. کلا استقلال به باختن و نتیجه نگرفتن عادت کرده. استقلال یه سرمربی بزرگ خارجی میخواد با منصوریان تو آسیا تحقیر میشیم.
۳
استقلالى ترين
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
حتى زمان صمد مرفاوى هم استقلال انقدر ذليل نشده بود. خدا لعنتت كنه آقاى اشتباهى
۱
منتقد
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
مطلب را از کانال مهدی رستم پور برداشتید هههه
آقای شومن منصوریان هم دسشتش رو شد برای هواداران استقلال!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر