فهرست
مورینیو: باید انتظارات از کاستا، کم شود
مورینیو: باید انتظارات از کاستا، کم شود

مورینیو: باید انتظارات از کاستا، کم شود

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که باید انتظارات از دیگو کاستا پس از هت تریکش مقابل سوانسی سیتی در پیروزی 4-2 چلسی پایین بیاید.

گل به خودی جان تری، در ابتدا سوانسی را پیش انداخت ولی هت تریک کاستا باعث شد تا نتیجه به 3-1 تبدیل شود. شلوی با گلزنی اش، نتیجه را 3-2 کرد ولی لویک رمی، مهاجم جدید چلسی در اولین حضورش، اولین گلش را به ثمر رساند تا در نهایت چلسی 4-2 پیروز شود.

کاستا در 4 بازی ، 7 گل به ثمر رسانده که آمار خیره کننده ای است ولی مورینیو عنوان کرد که انتظارات از او باید پایین بیاید.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" 7 گل در 4 مسابقه شاید خیلی زیاد است ولی نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که او در 8 بازی، 14 گل به ثمر برساند. فکر می‌کنم انتظار بسیار زیادی است. ولی اگر بتواند کمی گل بزند، کمی گل امتیاز می‌آورد و به تیم در صدرنشینی کمک می‌کند. نمی‌توان یک دوره را تکرار کرد؛ 4 مسابقه- 7 گل، 4 مسابقه- 7 گل، 4 مسابقه – 7 گل. شاید در 4 بازی آینده او دو گل بزند.

ولی او در تیم راحت است. تیم به نحوی چیده شده که ما منتظر یک مهاجم درجه یک بودیم و حالا همه می‌دانند که چلسی انتخاب درستی داشت که منتظر او شد و در زمستان، خرید دیگری انجام نداد.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-14 13:43:06
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
این کوستا فوق العادست
خ
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
اسطوره ساز ..... خوزه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر