فهرست
گزارش از وضعیت نابسامان تیم ملی امید در چین: بیسکوییت می خوریم تا نمیریم!/ پس از تمرین نوبتی به حمام می رویم!/ یک کولر هم وجود ندارد
گزارش از وضعیت نابسامان تیم ملی امید در چین: بیسکوییت می خوریم تا نمیریم!/ پس از تمرین نوبتی به حمام می رویم!/ یک کولر هم وجود ندارد

گزارش از وضعیت نابسامان تیم ملی امید در چین: بیسکوییت می خوریم تا نمیریم!/ پس از تمرین نوبتی به حمام می رویم!/ یک کولر هم وجود ندارد

آی اسپورت- گویا وضعیت تیم ملی امید کشورمان در اردوی چین بسیار نا بسامان بوده است و بازیکنان در آستانه ی شروع بازی ها اصلا روحیه خوبی ندارند. جدا از آنکه این بازیکنان به شکلی نامطلوب و دیکتاتور وار از تیم هایشان جدا شدند و به اردوی تیم ملی امید برای رقابت های آسیایی پیوستند اما در فاصله یک روز به شروع بازی های تیم ملی در این رقابت ها، صحبت های بازیکنان درباره وضعیت اسکان و تغذیه شان چیزی شبیه به فاجعه است.
در همین خصوص یعقوب کریمی بازیکن تیم استقلال که غیبتش در دیدار با نفت تهران بدجوری به چشم می آمد در مورد شرایط تیم امید می گوید:  شرایط مان که خیلی بد است. فعلا هیچی نداریم. ما یخچال نداریم. آب نداریم باید آب گرم بخوریم کلا از همه‌چیز محروم هستیم. از مسئولان که پرسیدیم گفتند شرایط همه همین‌طور است. اما ما اتاق ژاپنی‌ها را دیدم اصلا این طوری نبود مثل قصر بود!

کریمی ادامه می دهد: غذاها که افتضاح است، ما که بازی داریم باید پروتئین بخوریم اما مدام سیب‌زمینی سرخ کرده می‌خوریم. چون غذاهای این جا قابل خوردن نیست یا بو می‌دهد یا حرام است. در این ساختمان هم فقط خودمانیم با بنگلادشی‌ها. در اینجا تقریبا هیچ چیز نمی خوریم. فقط داریم میوه می‌خوریم بعضی اوقات هم می‌رویم مغازه بیسکوییت می‌خریم تا از گرسنگی نمیریم. حالا همه اینها به کنار هوا وحشتناک گرم است و جالب اینجاست که کولر هم نداریم. دو عدد پنکه داریم آن هم یک ذره کار می‌کند بعد از کار می‌افتد!


محمدرضا خانزاده مدافع تیم پرسپولیس هم با تایید صحبت های کریمی می گوید: کمترین امکانات ممکن را در اختیار داشتیم. به گونه‌ای که 7 نفر در یک اتاق کوچک اسکان داشتیم و فقط یک حمام در اتاق وجود داشت. وقتی از تمرین بازمی‌گشتیم مجبور بودیم چند ساعت منتظر بمانیم تا نوبت‌مان شود و دوش بگیریم. امکاناتی که داشتیم اسفناک و در حد یک اردوی مدرسه‌ای هم نبود. واقعا برایم جای سوال است که چه کسی این هتل را برای اقامت تیم ملی امید در نظر گرفته بود؟! هتل ما شبیه یک ساختمان تعمیر شده بود و حتی اینترنت هم نداشت. ما مجبور بودیم مسافتی را طی کنیم تا به جایی برسیم که اینترنت دارد و از آن استفاده کنیم. در هتل ما وعده غذای خوب وجود نداشت و ما از وقتی به چین رفتیم یک وعده غذای درست نخوردیم. شرایط تغذیه‌ای ما فوق‌العاده ضعیف بود و مطمئنا همین ضعف‌ها روحیه بازیکنان را خراب می‌کنم.  واقعا برای فدراسیون متاسفم که ارزشی برای تیم ملی امید قائل نیست. ما با انگیزه بالا تمرین می‌کنیم اما مسئولان هیچ گونه حمایتی از ما نمی‌کنند، به طوری که هتل محل اقامت ما بیشتر شبیه خانه‌های معمولی بود و هیچ امکاناتی نداشت. 


حال با توجه به این اتفاقات باید دید مسئولان فدراسیون چه پاسخی خواهند داشت. هر چند هادی آیت الهی در مصاحبه ای در مورد انتقاد ملی پوشان از وضعیت شان گفت: زمانی که این موضوع را شنیدم، متعجب شدم چرا که کادر فنی و سرپرستی تیم هیچ مشکلی را گزارش نکرده اند. امکاناتی که در چین وجود داشت با تایید مدیر فنی و کادر فنی تیم بوده است.

سوال اینجاست با چنین وضعیتی آیا باید انتظار نتیجه گرفتن هم از ملی پوشان تیم ملی امید داشته باشیم یا خیر؟!

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-14 14:21:41
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
شادابیان جان ! یکم بخند ! نه جون من یکم بخند! آخه اوسکول این چه وضعیه؟
ش
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
کلا شادابیان هرچی داشته جمع کرده بده کیروش.اینا آینده فوتبال ایرانن.نابودشون نکنین.
خراب مورینیو
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
عیب نداره ! شما گرسنه بمونین تو کشور غریب خیلی بهتره تا لابی میلیاردر نشه ! .... آخه اون چند تا گل به بزرگترین دشمنمون " مالدیو شیطان بزرگ !" زده و خون 100 هزار شهدا رو زنده کرده ... شما چیکار کردین ؟؟؟ .... اصلا برای چی زنده اید ؟؟ این خودش یک مسئله بزرگه !!!!!!
علی
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۵
اینجاست که با وجود این فدراسیون در پیتی و با این همه دزدی و بخور بخور وجود مربی جنم دار و با دیسیپلینی مثل کیروش که علاوه بر مربی گری زمام بقیه امور هم در دست میگرفت هرچه بیشتر مشخص میشه تا فرهنگ حرفه ای را جا بندازه و جلوی دزدی آقایون رو حداقل تا حدی بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر