فهرست
فردیناند: جان تری بزرگترین احمق دنیاست !
فردیناند: جان تری بزرگترین احمق دنیاست !

فردیناند: جان تری بزرگترین احمق دنیاست !

آی اسپورت- ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد، جان تری، کاپیتان چلسی را به دلیل توهین نژادپرستانه ای که در سال 2011 انجام داد، \"بزرگترین احمق \" دانست.

سال 2011، جان تری در درگیری با آنتون فردیناند، برادر ریو، به او توهین‌های نژادپرستانه ای کرد و در دادگاه ، اشلی کول به حمایت از تری پرداخت. فردیناند عنوان کرد که دیگر با تری و کول صحبتی نمی‌کند و کاپیتان چلسی را نخواهد بخشید.

او در یادداشتی در روزنامه Sun نوشت: \"به نظر من، بزرگترین احمق جهان جان تری است. به عنوان کاپیتان انگلیس و زوج من در خط دفاعی، او می‌توانست بگوید که کلمات را در اوج عصبانیت و هیجان به زبان آورده و نژادپرست نیست. فکر می‌کنم واقعیت این است که او توهین کرد و من و آنتوان هیچگاه او را نخواهیم بخشید، البته او هیچگاه عذرخواهی نکرده است.

هیچگاه در این رابطه با او صحبت نکردم. در واقع با او حصبت نمی‌نم ولی حتی 3 سال پس از آن اتفاق، همچنان نمی‌توانم فراموش کنم.\"

پس از حمایت کول از جان تری در دادگاه، فردیناند عنوان کرد که دیگر با اشلی کول هم رابطه ای ندارد. او گفت: \" اشلی کول دوست قدیمی من بود. از کودکی با هم دوست بودیم ولی وقتی تصمیم گرفت که به دادگاه برود و از جان تری حمایت کند، دوستی ما در همان روز تمام شد. آنتوان به من زنگ زد و این را گفت و سر من در حال انفجار بود. او به آنتوان که سالها با هم دوست بودند، خیانت کرد.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-14 14:29:22
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
کلا تو انگلیس جمع احمق ها جمعه !
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
برو بمیر.حالا که از شانچستر پرتت کردن بیرون داری زر زر میکنی تا بیای رو جلد مجله ها.لب شتری
عشق cr7
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
خب فردیناند بنده خدا راست میگه کاملا حق به جانبشه
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۷
یک سناریو کثیف برای از چشم انداختن سوپر استاری به نام تری
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
لعنت به چرتسی مزخرفترین باشگاه دنیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر