فهرست
مشکلات خط دفاعی بارسا حل شده است؟
مشکلات خط دفاعی بارسا حل شده است؟

مشکلات خط دفاعی بارسا حل شده است؟

آی اسپورت- سه بازی و بدون گل خورده برای تیمی که در دو- سه فصل اخیر همواره با مشکلات دفاعی دست به گریبان بوده، آمار امیدوار کننده ای است. هرچند لوئیس انریکه نتوانست در تابستان هیچ یک از گزینه های مورد نظرش برای قلب خط دفاعی، از مهدی بن عطیه تا متس هوملس، را به خدمت بگیرد اما استفاده از جرمی متیو در کنار خاویر ماسچرانو/ جرارد پیکه به عنوان زوج مرکز دفاع، تا اینجا نتیجه خوبی داشته است. البته نباید فراموش کرد که سه دیدار ابتدایی بارسا مقابل حریفانی نبوده که این تیم را چندان دچار مشکل کنند. ال چه، ویارئال و اتلتیک بیلبائو در این سال ها کمتر برای بارسا دردسر ایجاد کردند.

بارسا فصل گذشته هم با هدایت مارتینو شروع خوبی در لالیگا داشت. آنها در سه دیدار ابتدایی توانسته بودند لوانته را 7-0 شکست بدهند؛ از سد مالاگا با یک گل گذشتند و در هفته سوم، 3-2 والنسیا را شکست دادند و آمار 2 گل خورده در سه دیدار را به جا گذاشتند. آنها تا هفته دهم، تنها 7 گل دریافت کردند. مشکلات دفاعی بارسا در چند فصل اخیر معمولا در نیم فصل دوم و زمانی که تعدد بازی ها، موجب خستگی مدافعان اصلی تیم می شود، بیش از پیش به چشم می آید. باید دید این فصل هم شرایط مانند قبل خواهد بود یا انریکه چاره ای اساسی برای این مشکل پیدا خواهد کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-14 14:37:14
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
به نظرم نمیشه از الان قضاوت کرد اما به عنوان یک بارسایی ریتم بازی و خصوصا وضعیت دفاعی بارسا تو این چندتا بازی خوب بوده و هنوزم خیلی جا برای پیشرفت داره تا به همه ایده های مدنظر انریکه برسه... زنده باد بارسا و بارسایی
...
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
بیلبائو و ویارئال بارسا رو دچار مشکل نکردن تو سالای اخیر؟!؟!؟! :))) همه میدونن یکی از سخت ترین بازیای خارج از خونه بارسا همیشه بازی با ویارئال تو ال مادریگال بوده.بازی ها با اتلتیک بیلبائو هم همیشه سخت بودن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر