فهرست
دیه گو کاستا؛ مهاجمی که مورینیو را غافلگیر کرد
دیه گو کاستا؛ مهاجمی که مورینیو را غافلگیر کرد

دیه گو کاستا؛ مهاجمی که مورینیو را غافلگیر کرد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو فصل گذشته بارها در رسانه های از مهاجمان تیمش انتقاد کرد. او که در تابستان تلاش زیادی برای خرید وین رونی انجام داد اما در نهایت ناکام ماند، خیلی زود از سامی اتوئو، فرناندو تورس و دمبا با ناامید شد. به همین دلیل در این تابستان در اولین خریدش،  دیه گو کاستا را از اتلتیکو مادرید به خدمت گرفت.

هرچند بازی های ضعیف کاستا در جام جهانی، این تردید را ایجاد کرد که ممکن است آقای خاص در انتخابش اشتباه کرده باشد اما درخشش این ستاره اسپانیایی در 4 هفته ابتدایی، حتی خود مورینیو را هم متعجب کرد. 7 گل در 4 بازی که همگی آنها در جریان بازی به ثمر رسیده، ثابت کرد که آقای خاص اشتباه نکرده است. کاستا اولین بازیکنی است که از سال 92 تاکنون توانسته در لیگ برتر، در 4 دیدار پیاپی گل بزند و اگر همین روند را ادامه بدهد، می تواند رکورد گلزنی در این رقابت ها را به راحتی پشت سر بگذارد.

البته مورینیو روی نیمکت لوئیک رمی و دیدیه دروگبا را هم دارد که با هر معیاری، بهتر از اتوئو، تورس و دمبا با هستند. به نظر می رسد با این خط حمله، \"اسب کوچک\" فصل قبل، حالا به یک فِراری مهارنشدنی تبدیل شده است.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-14 14:50:48
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
منم فکر میکردم مانژوکیچ از کاستا بهتر باشه (بخاطر عملکرد نچندان خوب کاستا در جامجهانی) ولی اشتباه میکردم کاستا بازیکن بزرگیه
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۶
این مهاجم عالیه
ahmad
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۴
"فراری مهار نشدنی" عاااالییییی بود.سه گانه در انتظار ماست.بدون تعصب چلسی بهترین بازی رو انجام میده بین تیمهای اروپایی.رقیب ما تو انگلیس هم که فعلا استون ویلاست :))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر