فهرست
رونی: با خریدهایی که انجام شد می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم
رونی: با خریدهایی که انجام شد می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم

رونی: با خریدهایی که انجام شد می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد معتقد است که خرید‌های تابستانی در طول فصل می‌توانند باعث قهرمانی یونایتد در لیگ برتر شوند.

شیاطین سرخ در تابستان، 150 میلیون پوند برای تقویت تیمشان هزینه کردند. بازیکنانی مثل آنخل دی‌ماریا، مارکوس روخو، رادامل فالکائو، دیلی بلیند، آندر اره‌را و لوک شاو به تیم اضافه شده‌اند و رونی معتقد است که با حضور این ستاره ها، یونایتد می‌تواند فصل موفقی را پشت سر بگذارد.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" همیشه می‌توانستیم بازیکنان بزرگ بخریم ولی همه چیز بستگی به مربی های وقت داشت. مسلما فصل گذشته به اندازه کافی خوب نبودیم. ولی حالا با حضور این بازیکنان درجه یک، زمان مناسبی برای برگشتن به جایی است که به آن تعلق داشتیم یعنی قهرمانی. دوره هیجان انگیزی برای منچستریونایتد است. شاید بهترین شروع را نداشتیم ولی حالا مطمئن کار می‌کنیم.\"

رونی به تمجید از فالکائو پرداخت و گفت: \" او یک بازیکن کلاس جهانی است. برای همکاری با او هیجان زده هستم. سال‌هاست بازی های او را تماشا کرده ام و فکر می‌کنم که بازیکن فوق‌العاده ای است. او می‌توانست به باشگاه های دیگری بپیونند ولی فوق‌العاده است که او در کنار ماست.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 14:55:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر