فهرست
رکورد ویژه فابرگاس؛ پاس گل در 6 دیدار پیاپی در لیگ برتر
رکورد ویژه فابرگاس؛ پاس گل در 6 دیدار پیاپی در لیگ برتر

رکورد ویژه فابرگاس؛ پاس گل در 6 دیدار پیاپی در لیگ برتر

آی اسپورت- سسک فابرگاس در دیدار شب گذشته چلسی مقابل سوانسی، یک رکورد ویژه را رقم زد؛ اولین بازیکن تاریخ لیگ برتر که توانسته در 6 بازی پیاپی پاس گل بدهد.

فابرگاس که در سال 2011 از آرسنال به بارسا رفت، در دو دیدار آخر حضورش در جمع توپچی ها، موفق به ارسال پاس گل شده بود.

او در هر چهار دیدار ابتدایی این فصل چلسی هم پاس گل داد تا یک رکورد خیره کننده را به جا بگذارد. فابرگاس پیش از دو پاس گل دیروزش به کاستا مقابل سوانسی، در دیدار مقابل اورتون هم به هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا، پاس گل داده بود و در دیدار برابر لستر، پایه گذار گل ادن آزارد بود.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/8a075ae09c1.jpg\"در اولین دیدار فصل برابر برنلی هم، گل های آندره شورله و برانیسلاو ایوانوویچ، با پاس های او به ثمر رسید. به نظر می رسد اوضاع برای فابرگاس در لندن همیشه خوب پیش می رود. او در دو بازی آخرش با پیراهن آرسنال، ابتدا برای فن پرسی مقابل بولتون گلسازی کرد و سپس در تساوی 3-3 برابر تاتنهام، گل های تئو والکات و فن پرسی روی پاس های او به ثمر رسید.

پیش از اینکه او بتواند با پاس گل در 6 دیدار پیاپی، این رکورد تاریخی را به جا بگذارد، با 5 بازیکن دیگر، در دادن پاس گل در 5 دیدار پیاپی برابر بود؛ دارن اندرتون، جان فرانکو زولا، رایان گیگز، تیری آنری و آنتونیو والنسیا.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-14 15:25:21
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
خاطره اوزیل برای مو زنده شد
هوادارچلسی کبیر
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
بازیکن باهوشیه
هوادارچلسی کبیر
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
بازیکن باهوشیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر