فهرست
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون: تیم وینگادا خاطره برانکو را زنده می‌کند
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون: تیم وینگادا خاطره برانکو را زنده می‌کند

بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون: تیم وینگادا خاطره برانکو را زنده می‌کند

آی اسپورت- پیش از آغاز رسمی بازی‌های آسیایی اینچئون رقابت‌های فوتبال این مسابقات آغاز می‌شود. 
تیم‌ فوتبال امید کشورمان همراه با مربی پرتغالی خود آخرین مراحل آماده‌سازی‌اش را برای حضور در بازی‌های آسیایی ٢٠١٤ اینچئون پشت سر می‌گذارد و از فردا ٢٤ شهریورماه به‌عنوان نخستین تیم ایران کار خود را در این رقابت‌ها آغاز می‌کند. آخرین اردوی امیدها در چین بود که با تساوی در مقابل تیم‌ملی امید این کشور در یک بازی تدارکاتی به پایان رسید. نلو وینگادا سرمربی ایران شرایط تیمش را در آستانه بازی‌های آسیایی ایده‌آل توصیف می‌کند، اگرچه معتقد است تیم‌هایی مثل کره و ژاپن قطعاً شرایط بهتری از ایران دارند. 


وینگادا در آستانه شروع مسابقات می‌گوید: «تمام تلاش ما در هر بازی برای رسیدن به پیروزی است. احساس خوبی دارم زیرا تیمم رو به پیشرفت حرکت می‌کند. امیدوارم تا روز آخر در مسابقات حضور داشته باشیم و برای قهرمانی بجنگیم، اگرچه کره به‌عنوان میزبان و ژاپن جزو تیم‌های مدعی این رقابت‌ها هستند. ایران ‌سال ٢٠٠٢ با هدایت برانکو ایوانکوویچ در همین کشور کره قهرمان شده، البته آن زمان از بهترین بازیکنان خود بهره می‌برده اما ما سعی می‌کنیم یک‌بار دیگر این عنوان را تکرار کنیم تا خاطره آن بازی‌ها زنده شود.» 


تیم امید ایران که در گروه H با تیم‌های ویتنام و قرقیزستان همگروه است کار خود را با حریف آسیای شرقی‌اش آغاز می‌کند. 
شاگردان نلو وینگادا در اولین بازی خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها از ساعت ۱۷ به وقت محلی (۱۲:۳۰ به وقت تهران) ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) در ورزشگاه «وا» شهر آنسان به مصاف ویتنام می‌روند. 
دومین بازی ملی‌پوشان ایران هم در گروه سه تیمی خود، ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه مونهاک شهر اینچئون برابر قرقیزستان است. 
آخرین بازی این گروه نیز ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) میان تیم‌های ویتنام و قرقیزستان در ورزشگاه وا شهر آنسان خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-09-14 16:43:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر