فهرست
فکری: مشکلات ما را نفت MIS هم ندارد
فکری: مشکلات ما را نفت MIS هم ندارد

فکری: مشکلات ما را نفت MIS هم ندارد

آی اسپورت - محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی است مشکلات تیمش را حتی تیم نفت مسجدسلیمان هم ندارد. محمود فکری پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم. در چند صحنه می‌توانستیم به گل برسیم که بازیکنان و دروازه‌بان حریف ناجی تیم‌شان شدند. در مجموع به آینده تیم‌مان امیدوار هستیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده نتایج خوبی کسب کنیم و به روندمان ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره تغییرات در ارنج این تیم و انتقاداتی که به کادر فنی آبی‌پوشان می‌شود، گفت: از نظر کادر بهترین کادر ایران را داریم. متأسفانه هر کاری کنیم یکسری از دوستان ایراد می‌گیرند. اگر تیم صدر جدول باشد و با دیگر تیم‌ها اختلاف داشته باشیم هم ایراد می‌گیرند. خوشحالم ایراد می‌گیرند، چون نشان می‌دهد خوب کار می‌کنیم. سنگ‌هایی که به طرف ما زده می‌شود، نشان می‌دهد رو به جلو کار می‌کنیم. از اعضای کادر فنی‌ام تشکر می‌کنم، چون با تمام وجود کار می‌کنند و از آنها تشکر ویژه‌ دارم.

وی ادامه داد: متأسفانه یکسری از استقلالی‌ها بازیچه بدخواهان استقلال می‌شوند و به ما انتقال می‌دهند. انواع و اقسام کارها در تیم‌های دیگر می‌شود، اما هیچ خبری بیرون نمی‌‌آید و انتقاد نمی‌شود، اما از تیمی که این همه موقعیت ایجاد می‌کند، انتقاد می‌کنند. به استقلالی‌ها گفتم بازیچه بدخواه استقلال نشوند. ما هم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که جایگاه خودمان را حفظ می‌کنیم تا یکی از امیدهای قهرمانی باشیم.

فکری درباره انتقادها از تغییرات زیادی در ترکیب آبی‌پوشان تصریح کرد: هفته قبل تغییری در ترکیب نداشتیم و نمی‌دانم سؤال‌تان کارشناسی است یا هر کسی از خیابان رد می‌شود، سؤال او را می‌پرسید! وقتی بازی را می‌بریم، هیچ سؤالی نمی‌شود. معلوم است همه چیزها برنامه‌ریزی شده است. در تلفن همراه شما (اشاره به خبرنگاری که سؤال پرسید) آرم استقلال دیده می‌شود و نباید بازیچه دست هر کسی شوید. هر چیزی می‌گویند به کادر فنی انتقال داده می‌شود. کادر فنی تلاش خود را می‌کند، اما بدانید یک درصد مشکلات تیم را نمی‌دانید و همه چیز را از صفحه تلویزیون می‌بینید و فکر می‌کنید استقلال باید همه بازی‌هایش را باید ببرد، در حالی که بهترین تیم‌های دنیا هم ممکن است برنده بیرون نیایند.

وی خاطر نشان کرد: ما مشکلاتی داریم که هیچ تیم دیگری ندارد، حتی همین نفت مسجدسلیمان مشکل ما را ندارد. همه باید همراهی و کمک کنند تا استقلال را به جایگاه واقعی برسانیم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-01-29 17:30:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹، ۲۱:۵۷
برو بخواب بابا استقلال را به دهه 50، 60 بردی . با بازی بی کیفیت و صدرنشینی حباب گونه و اعتراض های بی منطق علیه داوران، هواداران و پیشکسوتان منتقد خود ما هواداران را یکسال دیگر بی شک از قهرمانی محروم میکنی. بی رو در وایسی باید بپذیریم پرسپولیس با تقویت در نیم فصل به راحتی آب خوردن قهرمان می‌شود.من امسال نمی توانم از نقشه مهندسی وزیر و فدراسیون حرف بزنم. علت قهرمان نشدن حتمی استقلال در پایان فصل فقط و فقط محمود فکری است نه وزیر و نه هیئت مدیره. تیم فکری نه برنامه دارد نه تاکتیک، نه تمرین مناسب و نه تمرکز.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر