فهرست
نکته روز: خوردبین دیگر از پرسپولیسی بودن خجالت نمی کشد!
نکته روز: خوردبین دیگر از پرسپولیسی بودن خجالت نمی کشد!

نکته روز: خوردبین دیگر از پرسپولیسی بودن خجالت نمی کشد!

آی اسپورت- شاید تنها در فوتبال ایران، تغییر کادر فنی یک تیم تغییرات مدیر یا سرپرست تیم را هم به همراه دارد. در روزهای گذشته با کنار رفتن علی دایی از پرسپولیس، محمد پنجعلی نیز جایش را روی نیمکت سرخپوشان از دست داده و محمد خوردبین به عنوان سرپرست جدید این تیم انتخاب شده است. انتخاب یکی از استخوان خرد کرده های باشگاه که سابقه سال ها سرپرستی در پرسپولیس را دارد، اتفاق عجیبی به نظر نمی رسد. آنچه در این ماجرا عجیب است، نمایش این میزان تمایل به کار در پرسپولیس از سوی فردی ست که تا همین چند وقت قبل تاکید کرده بود: «خجالت می کشم بگویم پرسپولیسی ام». 

به نظر می رسد محمود خانِ خوردبین، دیگر از پرسپولیسی بودن خجالت نمی کشد. او حالا تقریبا هر روز و هر ساعت مصاحبه می کند و پرسپولیس را از آن خود و خانه خود معرفی می کند. تردیدی وجود ندارد که او به عنوان یکی از پیشکوست های این باشگاه، می تواند در معادلات و مناسبات آن سهم داشته باشد اما به نظر می رسد پرسپولیسی بودن برای پیشکوستان این باشگاه تنها در زمانی به یک وظیفه تبدیل می شود که در آن پست داشته باشند. به جرات می توان گفت هیچ باشگاهی در جهان به اندازه پرسپولیس پیشکسوت منتقد ندارد. نه یان راش و بیل شانکلی لیورپول که تیم شان سال هاست قهرمان نشده هر روز علیه مربی و مدیر تیم حرف می زنند و نه حتی رائول گونزالس رتبه جدول مادریدی ها را زیر سوال می برد. دلیل این اتفاق شاید این باشد که بازیکنان قدیمی در فوتبال اروپا، باشگاه شان را ملزم به استفاده از خودشان در هر شرایطی نمی دانند. بر خلاف اتفاقی که در ایران به شکلی کاملا عادی رخ می دهد. 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-14 17:06:14
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
لطفا در مورد سکوت برنامه نود در موضوع حق پخش فوتبال مطلب بنویسید که سکوت نود مایه شرمساری هستش وقتی که برنامه سفر استانی به همه جا داره اما ازموضوع به این مهمی بخاطر حقوق بگیری از ضرغامی صحبتی نمیشه
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
ولی ما از پرسپولیسی بودن این آقا خجالت میکشیم. امثال خوردبین نشان دادند که اگر دیگ برایشان نجوشد بهتر که سر سگ در آن بجوشد!! بیشتر حرص خودشون رو میزنند!!
آریوبرزن
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۱
آقای نویسنده!کمی آرام تر!کسی که همه ی زندگی اش پرسپولیس بوده و او را از دلداده اش دور می کنند!کسانی در آن تیم حکمرانی می کنند که پرسپولیسی نیستند!آن گاه باید هم بگوید که خجالت می کشم بگویم پرسپولیسی هستم!کمی کنکاش و بی طرفانه نوشتن هم بد نیست دوست گرامی!
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
یه عده پیشکسوت دوره این تیم ریییدن به علاقه ی چند میلیون نفر....
مشروح
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
اگه این مصاحبه ها رو نمی کرد الآن پست نمی گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر