فهرست
گزارش روز:رئال مادرید به این دلیل قهرمان لالیگا نمی شود
گزارش روز:رئال مادرید به این دلیل قهرمان لالیگا نمی شود

گزارش روز:رئال مادرید به این دلیل قهرمان لالیگا نمی شود

آی اسپورت -  رئال مادرید در حالیکه تنها سه هفته از شروع لالیگا گذشته؛ هیچ نشانه ای از یک تیم قهرمان ندارد و بسیاری از کارشناسان از همین ابتدا نسبت به این تیم قطع امید کرده اند.

بنا به گزارش \"Mister chip\"، شاید این کارشناسان در پیش بینی خود چندان هم اشتباه نکرده باشند. بنا بر آمار ارائه شده،رئال مادرید هرگز در طول تاریخش پس از تحمل دو شکست در سه هفته ابتدایی لالیگا، موفق به کسب عنوان قهرمانی در پایان فصل نشده است.

آخرین باری که رئال چنین آمار بدی در سه هفته ابتدایی لالیگا از خود به جای گذاشته بود؛ بر می گردد به فصل 2004-2005، که این تیم با هدایت لوکزامبورگو ابتدا در زمین کادریز 1-2 پیروز شد و سپس با قبول دو شکست پیاپی از سلتا و اسپانیول وارد بحران شد.

در آن فصل، لوکرامبورگو از کار برکنار و خوان رامون لوپس بجای وی مشغول کار شد. رئال در آن دوره با اختلاف 12 امتیاز از بارسا در رده دوم لالیگا جای گرفت.

با این حال در لالیگا سه بار، تیم هایی که در سه هفته آغازین، متحمل دو شکست شده اند؛ در انتها عنوان قهرمانی را کسب کرده اند. بارسلونای سال 1973،والنسیای سال 1970 و اتلتیک بیلبائوی سال1930.

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-14 17:25:48
نظر دهید

۵ نظر
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۳
خواهشا از الان حرف الکی نزنید.رئال به زودی روند خوبش رو آغاز می کنه پارسال از این هم بدتر بود
خراب مورینیو
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۵
رعال اصولا نباید دلیلی برای قهرمانی داشته باشه !!! مگر ۲ حالت .... خرید گرانترین های دنیا .... بهترین مربی تاریخ ارباب خوزه .... و البته حذف خاعن های تیم که از همهسون مهم تره !!!!!
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
رئال :)))))))
erfan
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۰
رئال قهرمان نمیشه چون نمیتونه
بارسا
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۴
چه روندی رو شروع میکنه ؟؟
اگه منظورت روند رو به پایین ، خیلی وقته شروع کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر