فهرست
بوتراگنیو:رئال خیلی زود این بحران را پشت سر می گذارد
بوتراگنیو:رئال خیلی زود این بحران را پشت سر می گذارد

بوتراگنیو:رئال خیلی زود این بحران را پشت سر می گذارد

آی اسپورت - امیلیو بوتراگنیو یکی از اسطوره های باشگاه رئال مادرید و از مقامات بلند پایه کنونی باشگاه، پس از شکست شب گذشته رئال در مقابل اتلتیکو مادرید در مصاحبه با کانال پلاس گفت:\"بد بودیم و باختیم. در فوتبال گاهی به آنچه لیاقتش را دارید نمی رسید. در نیمه اول،تیم برتر زمین بودیم اما نتوانستیم از این برتری استفاده کنیم. برعکس، اتلتیکو در نیمه دوم از همان چند دقیقه برتری اش استفاده کرد و به گل پیروزی بخش خود رسید.

روی توپ های ارسالی از جناحین ضعف داریم و باید بیشتر روی این نقطه ضعف کار کنیم.می دانستیم که آنها روی این ضربات برنامه ریزی کرده اند.ضربه ارسالی کوکه عالی بود و دفاع کردن در مقابل آن ضربه،کار آسانی نبود\"

وی ادامه داد:\"مویا بهترین بازیکن اتلتیکو بود که با دو مهار عالی اش نگذاشت اتلتیکو عقب بیفتد. اتلتیکو تیمی قدرتمند است که سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان هم رسید . باید در مقابل این تیم از موقعیت هایمان استفاده می کردیم.\"

ستاره سابق تیم ملی اسپانیا در انتها در مورد واکنش هواداران رئال نسبت به کاسیاس گفت:\" تصمیمات فنی تیم بر عهده مربی است و او در مورد بازیکنان ثابت و تعویض ها تصمیم نهایی را می گیرد.وقتی شرایط بر وفق مراد نیست؛ باید اتحادمان را بیشتر کنیم.

رئال همواره توانسته خودش را از بحران ها خارج کند و شک ندارم که بازهم این کار را انجام خواهد داد.وقتی شکست می خوریم؛ هواداران ناراحت می شوند و ممکن است واکنش های غیرمنتظره ای از آنها ببینیم.در مورد کاسیاس اتفاق بدی رخ داد. ما هنوز در شروع فصل هستیم. به تازگی لادسیما را فتح کرده ایم.هواداران باید آسوده خاطر باشند و به این مجموعه اعتماد کنند\"


     
آی اسپورت
2014-09-14 19:11:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر