فهرست
گزارش روز:طلسم کوچکی که بارسا شکست
گزارش روز:طلسم کوچکی که بارسا شکست

گزارش روز:طلسم کوچکی که بارسا شکست

آی اسپورت - بارسلونا روز گذشته در هفته سوم لالیگا و در روزی که برای مردم ایالت کاتالونیا ارزش خاصی داشت به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت. معمولا در روزهای جشن،بازی هایی که بارسلونا در نوکمپ برگزار می کرد؛ پایان خوش نداشتند.

بطور مثال در جشن 100 سالگی بارسا، این تیم در نوکمپ در مقابل اتلتیکومادرید مغلوب شد. با این حال در روز جشن 300 سالگی استقلال طلبی کاتالونیا، بارسا سرانجام موفق شد تا با حمایت 80 هزار تماشاچی خود این طلسم را بشکند.

البته بارسا برای پیروزی بر اتلتیک زجر فراوانی کشید و 75 دقیقه صبر کرد تا اینکه نیمار روی نبوغ خود و پاس عالی مسی، سد محکم ایرایزوز را شکست.

بارسا با لباس هایی به رنگ پرچم کاتالونیا به میدان رفته بود و هواداران در نوکمپ حتی برای یک لحظه نیز دست از حمایت از تیم محبوب خود بر نداشتند. یک دقیقه پیش از شروع بازی، یک بنر بزرگ به نشانه سیصد ساله شدن استقلال طلبی کاتالونیا، در ورزشگاه برافراشته شد و در ادامه، در دقیقه 17.14، حاضرین در ورزشگاه، یک صدا فریاد استقلال سر دادند.

بازیکنان بارسا مزد حمایت های بی وقفه هواداران را در این روز خاص به خوبی دادند و با کسب سومین پیروزی متوالی خود در لالیگا هم بر طلسم ناکامی در روزهای خاص را شکستند و هم صدرنشینی خود را تداوم بخشیدند.

     
آی اسپورت
2014-09-14 17:45:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر