فهرست
رونالدو باید از رئال متشکر باشد!
رونالدو باید از رئال متشکر باشد!

رونالدو باید از رئال متشکر باشد!

آی اسپورت- کریس رونالدو در شرایطی که باید در موضوع اتهام مالیاتی از خودش دفاع کند از همه عصبانی است‏‌، حتی باشگاه و به همین دلیل تصمیم گرفته رئال مادرید را ترک کند.

مثلا په‌په رونالدو هم معتقد است مادرید به خوبی از او حمایت نکرده است. او متهم به فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی است.

رونالدو در حال حاضر به همراه تیم ملی پرتغال در روسیه است و تمرکزش را هم روی موضوع جام کنفدراسیون‌ها گذاشته است. او چندی پیش هم عکسی در اینستا منتشر کرد که انگشتش را روی لبانش گذاشته و در توضیح نوشته:«گاهی بهترین پاسخ این است که ساکت باشی». روز بعد از آن روزنامه ابولا نوشت که او قرار است مادرید را ترک کند و زنگ‌‎ها در مادرید به صدا در آمدند. این روزنامه همچنین نوشته بود که او تصمیمش را گرفته و این تصمیم عوض شدنی هم نیست.

او نه تنها از باشگاه رئال، بلکه از مقامات اسپانیایی و مخصوصا آژانس ژستیفیوت که مشکلاتی مشابه برای افرادی مانند په‌په، مورینیو، دی‌ماریا و کاروالیو هم اینجاد کرده بود عصبانی است.

رئال مادرید در بیانیه‌ای این طور واکنش نشان داد که مطمئن است بازیکنشان بی‌گناه است. اما رونالدو به این دلیل که این مشکل تا این حد جدی شده ناراحت است. شکی در این نیست که رونالدو از زمانی که به رئال آمده یکی از بازیکنان کلیدی در رسیدن مادرید به موفقیت‌ها بوده، تیمی که در آن توانست با بیش از 400 گل زده به بهترین گلزن باشگاه تبدیل شود. او همچنین کمک کرد تا تیم به 3 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان هم برسد و دو بار هم قهرمان لالیگا شود. پس حتی اگر همین حالا هم برود به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این تیم را ترک می‌کند.

اما خود او هم از این شراکت بهره برده است و باید ممنون باشد که مادرید تیمش را با محوریت او ساخت. در این تیم و با کمک دیگر بازیکنان بود که کریس توانست توپ طلا هم ببرد. در رئال بود که او توانست به این موفقیت‌ها برسد.

بازیکنان سطح بالای دیگر مانند اوزیل و آنخل دی‌ماریا آمده و رفته‌اند و در تمام این مدت ستاره پرتغالی در تیم بوده است. در تمام مدتی که آن‌ها در تیم بودند هم این رونالدو بوده که در مرکز توجه تیم بوده است. درست است همه این موفقتی‌ها به خاطر توانایی‌های خود رونالدو هم بوده، اما ابزاری که باشگاه در اختیارش قرار داده هم کمک زیادی به ستاره پرتغالی کرده است.

به غیر از مادرید در هیچ تیم دیگری رونالدو نمی‌توانست تا این حد جایزه فردی و گروهی ببرد. هیچ باشگاهی نبود که بتواند به رونالدو این فرصت را بدهد که این تعداد توپ طلا داشته باشد. هیچ تیم نبود که در زمین بتواند به اندازه رئال خوب بازی کند.

اگر همان طور که رونالدو گفته واقعا در پرونده مالیاتی بی‌گناه باشد پس جایی برای نگرانی نیست. اگر هم مجرم است که مطمئنا اشتباه از طرف مادرید نبوده است. حتی باشگاه به او قول داده که هر طور می‌‎تواند کمکش هم بکند.

مادرید بارها به رونالدو فضای مناسب داده و روی او سرمایه‌گذاری کرده تا این بازیکن در تیم بماند. رونالدو هم باید قدردان این فرصت‌ها باشد. مطمئنا در هیچ باشگاه دیگری شرایط برای او به این خوبی پیش نمی‌رفت.

 

۳    
آی اسپورت
2017-06-18 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر