فهرست
دیسلایک؛ کنفرانس خبری‌ شما چه شد آقای طاهری؟
دیسلایک؛ کنفرانس خبری‌ شما چه شد آقای طاهری؟

دیسلایک؛ کنفرانس خبری‌ شما چه شد آقای طاهری؟

آی ‌اسپورت – در لابلای مشاجره علی اکبر طاهری و عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 مباحثی مطرح شد که الان کسی یادش نیست. البته که مطالب مهمی هم بود. یکی از این نکات وعده طاهری برای برگزاری یک نشست خبری ظرف یکی دو روز آینده بود. یک نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها. طاهری که حسابی از حرف‌های عادل شاکی بود به طعنه می‌گفت که لزومی ندارد در این برنامه پاسخگو باشد. لحن حرف‌های او این معنی را می‌رساند که برنامه 90 در حدی نیست که بخواهد از او سوال و جواب کند. برای همین وعده داد که یک نشست خبری برگزار خواهد کرد که نماینده برنامه 90 هم مثل بقیه در آن حضور داشته باشد.

نزدیک به دو روز از آن مشاجره می‌گذرد اما هنوز خبری از وعده طاهری نیست. او گفت ظرف یکی دو روز آینده این نشست برگزار خواهد شد. امروز هم روز دوم است. اما حتی خبری از قطعی شدن برگزاری آن نیست. چه برسد به تاریخ آن. فردا و پس فردا هم روزهای آخر هسته هستند و بعید است نشستی که طاهری وعده‌اش را داده در دو روز آینده هم برگزار شود. شاید بهتر باشد طاهری سریع‌تر زمان برگزاری نشست را اعلام کند تا از آن مباحثه جنجالی و پر سر و صدا به یک نتیجه درست و حسابی برسیم. وگرنه تنها چیزی که از آن برنامه 90 به جا می‌ماند داد و قال‌ طاهری و فرافکنی‌های اوست.

منتظریم ببینیم طاهری که در مقابل دوربین‌های پخش زنده با آن لحن و تن صدا حرف می‌زد در نشست خبری که طبق تجارب قبلی بیشتر شبیه یک دورهمی پر از تعارف و حرف‌های بی نتیجه است چطور به سوالات چالشی! خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

۱۶۴ ۷  
آی اسپورت
2017-12-20 15:12:00
نظر دهید

۷ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
هرچی را باید می گفت گفت، نشست خبری برای چی دیگه!!؟ برای حمله لشکر کیروشی پور!!؟ دو ساعت توی برنامه کیروشی پور صحبت کرد، کافی نبود!!؟
محسن
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
دوساعت فردوسی پور حرف زد یا طاهری خودشو خفه کرد که یه وقت فردوسی پور حرف نزنه؟ از تاریخ قرارداد پرسید نگفت! گفت اقا اگر تو قرار داد طارمی تقلبی نشده چرا باید فیفا محروم کنه تیم رو؟ الان هم که دو نفر اضافا شد خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر در کمینه....گفت شما بهترین مدیر بعد از انقلاب تیم بودی اما انتقاد هست و بیا جواب بده؛ پول هدایتی چی شده؟!! واقعا چی شده؟ چرا از آدمی که حاضر نیست بگه چه کرده یا نکرده دفاع الکی میکنید؟ علی دایی دروع میگه؟ همین طاهری جزو هیت مدیره ای بود که دوتا مربی فرستادن سر تمرین تیم که خنده زار دنیا بشیم....
۲
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
گولچیان قشقاییوویچ طارمی جونیور خخخخخخخخخخ
حمید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
ببین چطور همه تیتراتون شده انتقاد از طاهری. دستور حمله عادل به مهدی امیر پور داد؟
ویلی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
احتمالاً در کنفرانس مطبوعاتی با همین سفسطه و مغلطه های آخوندیش همه رو کلافه میکنه همونطور که سر هوادار ساده دلو شیره مالیده..... خوشبحالش در این دو سال به اندازه کل زندگیش ثروتی جمع کرد که اگه تا آخر عمرش کار می کرد بهش نمیرسید...ببین چقدر این آدم توزرده که صدای حاجی دولابی که خودش سه تا بانکو چاپیده درآورد!!
علی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
این حرف درستی است.
ساشا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
آقای فردوسی پور، اگر عادلی که نیستی؟؟؟؟ ، یکی از ویژگی های عادل بودن ، انصاف داشتنه ، سایت شما میان چند تا خبری که میذاره یه خبر درباره ی آقای طاهری میزنه ، اگه توانایی داشتی همون شب دوشنبه جوابشو میدادی نه مثل بچه مدرسه ای ها چون زورت نمیرسه و کتک میخوری و ضایع میشی اول دایی رو به کمک خودت آوردی و بعد از برنامه تو این چند روز داری هر ساعت طاهری رو می کوبی ، مثل بچه ای شده فردوسی پور که از دور فحش میده و فرار میکنه!!!!!!!!!!!!!! اگه به سایتش برید هنوزم که هنوزه بویه سوختنی میاد نمیدونم دماغشه یا...........!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر