فهرست
شجاعی به تیم ملی بر می‌گردد
شجاعی به تیم ملی بر می‌گردد

شجاعی به تیم ملی بر می‌گردد

آی‌اسپورت- مسعود شجاعی - لژیونر ایرانی تیم پانیونیوس ایران به خاطر بازی برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس در چارچوب مسابقات لیگ اروپا با مشکلاتی مواجه شده بود و علاوه بر دعوت نشدن به تیم ملی، نام این بازیکن از سوی صدا و سیمای ایران هم حذف شد.

دامنه مشکلاتی که برای شجاعی به وجود آمده تا دعوت نشدن به تیم ملی فوتبال هم ادامه داشت او در بازی های رسمی تیم ملی برابر سوریه و کره جنوبی و دیدارهای دوستانه برابر توگو و روسیه حضور نداشت. در نهایت بعد از گذشت حدود دو ماه از آن بازی، مشکلات شجاعی حل شده و فدراسیون فوتبال توانسته مجوز بازگشت این بازیکن به تیم ملی را هم دریافت کند.

بعد از این اتفاق، در روزهای گذشته، برنامه های مختلف صدا و سیما مانند فوتبال 120، گزارش ورزشی و همچنین رادیو جوان هم به پوشش اخبار مربوط به شجاعی پرداختند و امشب هم برنامه نود بعد از مدت های مدیدی، اخبار این بازیکن را پخش می کند.

با حل شدن مشکلات، شجاعی در اردوی بعد تیم ملی هم حضور خواهد داشت و کاپیتان تیم ملی بار دیگر برای جام جهانی 2018 آماده می شود. شجاعی چند روز قبل در دیدار تیمش برابر المپیاکوس یونان هم علاوه بر بستن بازوبند کاپیتانی موفق به گلزنی شد.

جماران

۸۹ ۱۳  
آی اسپورت
2017-10-16 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
sia
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
تا جایی که شناختم ، شخصیت تحسین برانگیزی داره
فرناز آبيدل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
و طنز تلخ روزگار ما انكه عادل خان، نماد دهان پركنِ شجاعت و روشنگري و مبارزه با رفتارهاي غيرقانوني و تبعيض! طبق معمول بر سر " بزنگاه هاي واقعي و غير پوپوليستي"، از آخر اول ميشود و بعد از اظهارنظر و حمايت و نام بردن سايرين از مسعود ( ابها كه اسياب افتاد و امن و بي هزينه شد) او هم به ياد كاپيتان مسعود ميفتد و ادامه ژست حق خواهي و حق گويي اش..!

از ماست كه بر ماست ساده انديشي و بت پروري از دلالان عرصه تصوير و رسانه...
sia
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
حرفتون رو قبول دارم
کار درست و حق این بود که عادل صداوسیما رو به تعطیل کردن برنامش تهدید میکرد، در آخر یا کار درست انجام میشد و یا برنامه تعطیل و صداسیما هرروز بیشتر از دیروز منفورتر!
عادل این کارش، کمتر از کارهای سیستم فاسد کشور و صداسیما نیست، چون این کار درست از دستش برمیاد و انجام نمیده
سیستم فاسد فوتبال کشورمون با بودن نود آیا درست شده؟؟؟!!!
نود فقط برای سرگرمی هستش و تبلیغ صداسیما و گه گاهی یه به اصطلاح "افشاگری" میکنه که نشون بده که داره راه رو درست میره،
سر بزنگاه ها عادل و نود هچ فرقی با این سیستم فاسد نداره
امید
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
برنامه 90،دقیقا سوپاپ اطمینان ورزشه،هنوز خیلی ازدوست،کارهایی که زمان ریاست علی آبادی بر سرفوتبال امد پنهان مونده،اینکه عزیزمحمدی چه تخلفات اشکاری انجام داده و...،اینکه فردوسی پور و برنامه اش خودشونو گنده تر از پرسپولیس و استقلال و... میدونن خیلی تلخه،اینکه ریشه یابی نمیکنه و فقط،گیره به مجری ها و مدیران در پیت
جالبه شب قبل بازی پرسپولیس و الهلال هر غلطی دلش خواست کرد ولی تو این دوهفته داره از تیم حمایت میکنه،واقعا بدترین خیانت فردوسی پور و برنامه اش شب بازی با الهلال کرد،الانم منتظرم بهد از بازی برگشت ان بحث(درست ولی بدترین زمان ممکن،بیشترم واسه اینکه تلافی کنه حرکتی که هفته قبل واسه استقلالی ها انجام داده بود)پیگیری کنه،درضمن الان قلعه نوعی یک تیم کاملا متوسط داره وکار خاصی هم تو این فصل انجام نداده،منتهی هرطوری شده میخواهد دلشو بدست بیاره،فردوسی پور خیانت کردی به پرسپولیس فقط واسه اینکه محکوم به پرسپولیسی بودن نشوی خصوصا بعد از شوی زشتی که هفته قبل واسه استقلالی ها پیاده کردی،لعنت بر تو...
۱
یوسف
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
خدا رو شکر که بدون اینکه سر خم کنه برگشت تیم ملی. ایشالا همون جور که بیرون زمین محبوب شد تو زمین هم دلبری کنه
یالثارات
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
تا وقتی چنین تساهل هایی در حق خود فروختگان به دشمنان انقلاب صورت میگیره دیگه نباید انتظار داشته باشیم پدیده های شنیعی مثل بد حجابی محیط نا سالم مجازی و برگزاری مجالس و لهو لعب در قالب کنسرت در کشور از بین بره
واقعا متاسفم امثال علی کریمی و مسعود شجاعی ها که بارها نشون دادند در جبهه دشمنان خوش رقصی میکنند باید اعدام میشدند تا ریشه خیانت به آرمان های انقلاب برای همیشه زده میشد
۳ ۵
Arash
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
خیلی دور نیست که طرز تفکر شما ریشه کن بشه و مملکت شروع به رشد و پیشرفت کنه. دور نیست
Arash
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
خیلی دور نیست که طرز تفکر شما ریشه کن بشه و مملکت شروع به رشد و پیشرفت کنه. دور نیست
فرشاد4تای95
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۵
توهم ی بی وجوددیگه ای که ازکلمه یالثارات استفاده کردی بعدشم مسعودشجاعی رونچسبون به علی کریمی
۶
علیرضا
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
واسه این پستی که گذاشتی چقدر گیرت اومده شیطون ؟
۳
مارال
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
چشم برادر !!!
فقط جوابا رو عشق است ❤
دفعه ای دیگه درباره کاپیتان و جادو گر اینطوری حرف نزن بی لیاقت.
۵
ابیدل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
مثل اینکه حالت خوب نیست قرصات رو عوض کن بهت نمیسازه
۸
احمد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
اصلا چرا باید ممنوع التصویر شه که حالا برگرده ؟ حالا که برگشته باید خوشحالی کنیم یا اینکه بی دلیل و طبق قوانین حرفه ای کارشو انجام داده و باش برخورد کردن ناراحت باشیم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر