فهرست
درخشان: به بهترین تیم ایران باختیم
درخشان: به بهترین تیم ایران باختیم

درخشان: به بهترین تیم ایران باختیم

آی‌اسپورت- حمید درخشان در فاصله کمتر از یک ماه دو بار برابر پرسپولیس با نتیجه 3-0 شکست خورد. صحبت‌های او در نشست خبری پایان بازی امشب را می‌خوانید:

باید تیم را تقویت کنیم

باشگاه باید کمک کند در غیر این صورت نمی‌توان کاری کرد. هر کاری ابزاری می‌خواهد. فوتبال یک فلسفه‌ای دارد و فلسفه‌اش این است باید ابزارهای لازم را داشته باشیم. ما کمترین زمان را در اختیار داشتیم و باید به این فکر باشیم که نیروهایمان را تقویت کنیم. در بعضی پست‌ها به دلیل مصدومیت جایگزینی نداریم. این برای تیمی که می‌خواهد در آسیا بازی کند خوب نیست. ما باید تا دندان مجهز باشیم. فوتبال با کسی تعارف ندارد. اگر قوی نباشی، شما را له می‌کنند به همین خاطر مسئولان باشگاه باید به این موضوع توجه کنند و بازیکن بخرند. تیمی که هفته سوم را پشت سر می‌گذارد و مقابل پرسپولیس یک نیمه دوام می‌آورد از رشدش خبر می‌دهد. اگر امروز گل زودهنگام نمی‌خوردیم پرسپولیس به گل‌های بعدی نمی‌رسید. بازیکنانی داریم که هنوز با هم هماهنگ نشده‌اند. بنابراین تعویض‌های ما هم چندان تخصصی نیست. رفع کردن این نواقص زمان خواهد برد. ما اگر خرید نکنیم لطمات شدیدتری خواهیم خورد. امروز با تیمی بازی کردیم که به لحاظ بازیکن، تاکتیک و کادرفنی، کامل‌ترین تیم لیگ است و نماینده ایران برای کسب قهرمانی در آسیا خواهد بود. برای پرسپولیس باید احترام قائل بود. اما امروز بیشتر مشکلات ما در این بازی هویدا شد.

بازیکن خارجی می‌گیریم

دو بازیکن تیم ما مشکل کارت بازی داشتند و دو بازیکن زیر 23 سال نتوانستند در لیست قرار بگیرند. تلاش‌مان بر این است از بین 4 جای خالی در لیست، بازیکن خوبی بگیریم اما الان نمی‌توانیم بازیکن داخلی جذب کنیم. تمام بازیکنان خوب جذب باشگاه‌ها شده‌اند و به دنبال گرفتن دو بازیکن خارجی هستیم.

۲    
آی اسپورت
2017-08-10 23:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر