فهرست
چرا مدیر مرسدس به ورشتپن زنگ زد؟
چرا مدیر مرسدس به ورشتپن زنگ زد؟

چرا مدیر مرسدس به ورشتپن زنگ زد؟

آی اسپورت- تماس تلفنی مدیر تیم مرسدس، توتو ولف با پدر مکس ورشتپن حاشیه های زیادی را در گرندپری برزیل به دنبال داشته . ولف از جوز ورشتپن درخواست کرد که به پسر ۱۹ ساله اش یاد آوری کند که از رقابت قهرمانی بین نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون باید دور باشد.

مدیر مرسدس گفت: من شخصا او  را دوست دارم و به راننده ها باید اجازه داد که حرف بزنند. حضور مکس در حال حاضر برای فرمول یک خوب است. شاید او فقط باید سعی کند که در بعضی موقعیت ها مراقب باشد. اگر او در مکزیک از نیکو دور می ماند شاید مرا آنقدر عصبانی نمی کرد اما نیمی از جهان بدون هیچ دلیلی در رقابت قهرمانی دخالت می کنند. من فقط در تماس تلفنی به پدرش، که مدت هاست او را می شناسم، گفتم که این برای مکس شرم آور است که بخواهد با بی فکری در رقابت قهرمانی مانور دهد.

این صحبت ها و تماس تلفنی انتقاد شدید ردبولی ها را به همراه داشت و دکتر هلموت مارکو در این باره گفت: این اوضاع بیشتر و بیشتر مزخرف می شود.اگر آقای ولف چیزی از ما می خواهد، او باید با افراد ردبول تماس بگیرد نه پدر یک راننده! ما برای خودمان مسابقه می دهیم. من قبل تر از این، این گونه مداخلات را هیچ وقت تجربه نکرده ام که به پدر راننده زنگ بزنند و از اون بخواهند پسرش را دستکاری کند.

اما مدیر مرسدس از کارش دفاع کرد:مکس به پدرش اعتماد دارد و فقط از او حرف شنوی خواهد داشت.در حال حاضر داستان های منفی درباره ی مکس وجود دارد که لایقش نیست. اگر بخواهد برای قهرمانی نیز اختلال ایجاد کند، این تصویر ذهنی منفی کامل می شود و باید این را متوجه شود.

  ۱  
آی اسپورت
2016-11-12 15:33:00
نظر دهید
۱ نظر
موراتا
يكشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
واقعا مسخره است دیروز تعیین خط مسابقه ی برزیل بود و امروز روز مسابقه است ولی صفحه ی شما انگار در هپروت سیر می کنه یا سرویس فرمول یک را تعطیل کنید یا بهش برسید و از این وضع رقت بار نجاتش بدید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر