فهرست
شاهکار مدیریتی/ برکناری 2هفته پیش از دربی؟
شاهکار مدیریتی/ برکناری 2هفته پیش از دربی؟

شاهکار مدیریتی/ برکناری 2هفته پیش از دربی؟

آی اسپورت- گویا مدیران استقلال با استعفای شفاهی منصوریان موافقت نکرده‌‎اند و افتخاری به او تا پایان هفته هشتم فرصت داده تا اوضاع را مدیریت کند و تیم را از بحران خارج کند. البته مشخص نیست چرا این فرصت دقیقا 3 هفته است و چرا 2 یا 4 هفته نیست اما به نظر می‌رسد فقط برای آرام کردن اوضاع و جلوگیری از انتشار شایعات و البته حمایت ضمنی و صوری از سرمربی تیم این اتفاق افتاده است. البته این فرصت 3 هفته‌ای کمی هم عجیب و سوال برانگیز است و به نظر می‌رسد مدیران استقلال به برنامه بازی‌های تیم شان نگاه نکرده‌اند که چنین فرصتی به منصوریان داده‌اند.

اگر منصوریان تا پایان هفته هشتم سرمربی استقلال بماند و نتواند با استقلال نتیجه بگیرد برکنار خواهد شد و این اتفاق دقیقا در فاصله دو هفته تا دربی رفت خواهد افتاد. شهرآورد دور رفت بین استقلال و پرسپولیس در هفته دهم برگزار می‌شود و اگر منصوریان در هفته هشتم برکنار شده باشد، مربی جدید آبی‌ها فقط 2 هفته تا دربی وقت دارد! واقعا در فاصله دو هفته تا دربی، آوردن مربی جدید و جایگزینی او به جای منصوریان چقدر منطقی است؟ کدام مربی می‌تواند در فاصله دو هفته تا دربی استقلال را در دست بگیرد و تا رسیدن به این بازی حساس و مهم، اوضاع را مدیریت کند و نتیجه مناسبی بگیرد؟ کاش مدیران استقلال قبل از گرفتن تصمیمات به این مهمی و رسانه‌ای کردن آن حداقل نگاهی به برنامه بازی‌های تیم‌شان می‌انداختند تا شاهکار مدیریتی جدید را خلق نکنند و این هم سوال و شائبه ایجاد نکنند.

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-08-23 17:24:00
نظر دهید

۵ نظر
سیروس
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
این ها فوتبالی نیستن
۷
پدرام
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
الکیه -بعدا به بهانه دربی باز هم بهش فرصت میدند تا نیم فصل

مجید
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
بدبختیه استقلال اینه که مدیراش بی غیرت هستن،هر کس دیگه جای افتخاریه بی مخ بود ،منصوریان رو برکنار می کرد،بزرگترین خیانت رو منصوریان به استقلال کرد، میگی چرا؟؟دیروز استقلال دقیقا از پدیده مثل العین باخت، گل دوم پدیده درست از جایی زده شد،که استقلال به جای این که ده تا هافبک چوب مثله جباری،انصاری و یعقوب کریمی بخره یا تمدید کنه، یه مدافع راست خوب نگرفت که جای وریا غفوریه کند و تاریخ مصرف گذشته رو بگیره، درستمثله بازی با العین که اون بازیکنه خارجیش دهنه وریا غفوری رو ...... کرد،از همه مصیبت تر اینکه جانشینش یه چپل و بدبخت و عشق سانتر دیگه به اسمه خسرو حیدریه، خیانت کردید به استقلال
۵ ۱
فرهاد
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۹
ناراحت نشوید بعنوان یک بی طرف می گیم مقصر اصلی شما هواداران استقلال بودید که بعد ان افتضاح العین باز قبول کردید که مربیتیمتان بماند و خودتان را گول زدید در واقع گول منصوریان را خوردید که بعد بازی بجای قبول ضعف خودش گفت باید چند بازیکن بین المللی به تیم اضافه شود دقیقا بعد این حرف رسانه ها و هواداران استقلال غش و ضعف کردند و با هر خرید میلیاردی استقلال همین افتخاری را به هوا پرتاب کردند. یادتانه چقدر اصرار کردید شهباززاده برگرددو...... حالا که تیم نتیجه نمی گیرد مقصر مدیریت است اگر انها مقصر بودند چرا قبل شروع فصل و نقل انتقالات اعتراض نکردید که منصوریان برود و این بازیکنان جذب نشوند؟
۳
فرهاد
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۴
اتفاقا خیلی منطقی هم هست معمولا شوک تعویض مربی در اولین بازی تاثیر گذار است و تعویض منصوریان قبل دربی می تواند شوک مثبتی برای تیم استقلال باشد. درسته همیشه این شوک مثبت نیست ولی شاهکار هم نیست چون اگر منصوریان انقدر ضعیف است که باید عوض شود قبل دربی عوض شود برای استقلالی ها بهتر است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر