فهرست
منچستریونایتد 4-0 کوئینزپارک رنجرز: بازگشت روح شیاطین به الدترافورد
منچستریونایتد 4-0 کوئینزپارک رنجرز: بازگشت روح شیاطین به الدترافورد

منچستریونایتد 4-0 کوئینزپارک رنجرز: بازگشت روح شیاطین به الدترافورد


آی اسپورت- منچستریونایتد توانست با پیروزی 4-0 مقابل کوئینزپارک رنجرز، به اولین سه امتیازش در رقابت های این فصل لیگ برتر دست پیدا کند.

آنخل دی ماریا، آندر ارره را، وین رونی و خوان ماتا در 60 دقیقه ابتدایی، 4 بار دروازه کیو پی آر را باز کردند تا پیش از ورود رادامل فالکائو به زمین برای اولین بازی اش با پیراهن شیاطین سرخ، پیروزی منچستریونایتد قطعی شود.  

منچستریونایتد بازی را خوب آغاز کرد و در دقیقه 7، خوان ماتا با یک ضربه خوب، اولین موقعیت را ایجاد کرد اما ضربه او از بالای دروازه گرین به بیرون رفت. فشار شاگردان فن خال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 24، دی ماریا گل اول بازی را به ثمر رساند.

خطای کلینت هیل روی ارره را، یک ضربه آزاد برای میزبان رقم زد که دی ماریا با یک ضربه دیدنی، گل اول بازی را به نام خود کرد. 7 دقیقه بعد، اشتباه داوید دخه آ در خروج از دروازه می توانست به گل اول بازی منجر شود اما جانی اونز مانع از ورود ضربه مت فیلیپس به دروازه شد.
در فاصله 10 دقیقه به پایان نیمه اول، آندر ارره را برتری یونایتدها را دو برابر کرد. همکاری دی ماریا و رونی، یک موقعیت خوب برای ستاره اسپانیایی ایجاد کرد و هم با یک شوت دیدنی، حساب کار را 2-0 کرد.

ارره را که روی دو گل اول تاثیر مستقیم داشت، پاس گل سوم را در دقیقه 44 به وین رونی داد. پاس او به کاپیتان شیاطین سرخ، با شوت محکم و غیرقابل مهار او از پشت محوطه جریمه، باعث شد تا یونایتدها با برتری 3-0 به رختکن بروند.

کیو پی آر که به دنبال جبران نتیجه بود، می توانست در ابتدای نیمه دوم، توسط کرانچار اختلاف را کاهش بدهد اما واکنش خوب دخه آ، دروازه یونایتدها را بسته نگه داشت. در مقابل این منچستریونایتد بود که در دقیقه 58، توسط خوان ماتا به گل چهارم رسید. ارسال تند و تیز دی ماریا، بعد از عبور از سه بازیکن به دی ماریا رسید و او هم از فاصله ای نزدیک، دروازه گرین را باز کرد.

دقایقی بعد فالکائو در بین تشویق هواداران منچستریونایتد وارد زمین شد. اما این ادواردو وارگاس، بازیکن جدید کیو پی آر بود که می توانست گلزنی کرد اما باز هم دروازه منچستریونایتد بسته ماند. فالکائو، دی ماریا و عدنان یانوزای هر یک در دقایق پایانی چند موقعیت را از دست دادند تا بازی در نهایت با همان 4 گل به پایان برسد.

 

 ترکیب دو تیم:

منچستریونایتد: دخه آ، رافائل، اونز، بلکت، روخو، بلیند، ارره را، دی ماریا، ماتا، رونی، فن پرسی

کوئینز پارک رنجرز: گرین، ایسلا، کواکر، فردیناند، هیل، فر، ساندرو، کرانچار، فیلیپس، آستین، هویله


گل ها:
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f1.jpg\"دقیقه 24 :گل برای منچستریونایتد... دی ماریا...منچستر یونایتد در قسمت راست زمین کیو پی ار ساحب یک ضربه آزاد شد. فاصله توپ با دروازه 25 متر بود. دی ماریا با کاتی عالی این توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کرد که توپ بدون برخورد با بازیکنی مستقیم وارد دروازه شد. 

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f2.jpg\"دقیقه 36 : گل دوم برای یونایتد... آندر ارره را..
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f3.jpg\"دقیقه 44: وین رونی گل سوم منچستریونایتد را به ثمر می رساند...پاس آندر ارره را در پشت محوطه جریمه و ضربه دیدنی رونی که از زاویه تقریبا بسته، وارد دروازه می شود


دقیقه 58: خوان ماتا......نفوذ خوب و ارسال دیدنی دی ماریا از سمت چپ، با بغل پای ماتا به گل چهارم تبدیل شد


  ۲  
آی اسپورت
2014-09-14 22:04:41
نظر دهید

۲ نظر
منچستری
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۷
به این میگن نتیجه
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۲۶
این قدر شاد نباشین اگه ردنپ مربی بود تاعراباتو میذاشت فیکس در ضمن دفاع وسط و راست منچستر در سطح مگوییان و خرسندنیاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر