فهرست
ماتزاری: این فوتبال ایده آلی است که اینتر باید بازی کند
ماتزاری: این فوتبال ایده آلی است که اینتر باید بازی کند

ماتزاری: این فوتبال ایده آلی است که اینتر باید بازی کند

آی اسپورت- والتر ماتزاری، سرمربی اینتر، پس از پیروزی 7-0 تیمش مقابل ساسولو، نمایش تیمش در این دیدار را ایده آل توصیف کرد.

شاگردان ماتزاری در دیدار امروز نمایش درخشانی مقابل ساسولو ارائه دادند و توانستند با زدن 7 گل، هواداران شان را به ادامه فصل امیدوار کننند.

او که روز گذشته به دلیل افتادن از پله ها، از ناحیه دست دچار مشکل شده بود، به خبرنگاران گفت:\" شرایط دستم خوب است؛ متشکرم! باید مراقب باشد که دستم را خیلی تکان ندهم و دست دیگرم را هم نشکنم.

ما فصل گذشته را هم با همین سبک بازی به پایان رساندیم و اکنون تنها چند بازیکن ما تغییر کردند. چند روز قبل گفتم که بازیکنان کنار باید فشار بیشتری به حریف وارد کنند و هجومی تر بازی کنند. این فوتبالی است که من دوست دارم.

به نظر من، بازی کردن به این شکل و با این ضرباهنگ، ایده آل است. امیدوارم به همین شکل ادامه بدهیم. هدف ما این است که همیشه همین شیوه را ادامه بدهیم و در زمین، با اراده و هجومی بازی کنیم. باید سریع باشیم، توپ را به خوبی به گردش دربیاوریم و به حریفان فرصت فکر کردن ندهیم.

من به این فصل خوش بین هستم زیرا بسیاری از بازیکنان من را حداقل یک سال است که می شناسند و به همین دلیل، درک بهتری از ایده های من دارند. بازیکنان انگیزه زیادی دارند و من مطمئنم که این تیم از روحیه خوبی برخوردار است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 21:31:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر