فهرست
بنیتس: توضیحی برای این شکست نداریم
بنیتس: توضیحی برای این شکست نداریم

بنیتس: توضیحی برای این شکست نداریم

آی اسپورت- رافا بنیتس، سرمربی ناپولی، پس از شکست خانگی تیمش مقابل کیه وو، اعلام کرد که نمی تواند دلیلی برای این شکست پیدا کند.

ناپلی ها در دیدار امروز موقعیت های گلزنی زیادی داشتند اما در نهایت این کیه وو بود که با گل ماکسی لوپز به پیروزی رسید.

بنیتس به خبرنگاران گفت:\" توضیح دادن این شکست دشوار است. در 20 دقیقه پایانی، ما کمی شلخته بازی کردیم و موقعیت هایی را از دست دادیم. این یکی از آنها بازی هایی است که اگر 3-1 به پایان می رسید، نمی توانستیم شکایتی داشته باشیم. هواداران فوق العاده بودند و تا پایان بازی، کاری که باید را انجام دادند. اگر نتوانستیم گل بزنیم، نمی توانیم شکایتی داشته باشید. ما اگر می خواهیم به پیروزی برسیم، باید از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم.\"

بنیتس در پاسخ به این سوال که آیا بعد از این شکست هم به قهرمانی تیمش در سری آ اعتقاد دارد یا نه، گفت:\" من هیچ وقت در مورد فتح اسکودتو صحبت نکردم. تازه در هفته دوم هستیم و باید صبور باشیم؛ مانند دیداری که هنوز 40 دقیقه از آن باقی مانده و نباید عجله کرد.\"

سرمربی اسپانیایی ناپولی همچنین در مورد هو شدن لورنزو اینسینیه توسط تعدادی از هواداران، بعد از از دست دادن یک موقعیت گلزنی، گفت:\" امروز دیدیم که بسیاری از هواداران، بعد از موقعیتی که او از دست داد، به او کمک کردند. او به سختی کار کرد و ما می دانیم که در این موقعیت ها، مرتنز سبک متفاوتی برای ضربه زنی دارد اما لورنزو سخت تلاش کرد و موقعیت هایی را به وجود آورد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 21:42:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر