فهرست
مانچینی: به خاطر رونالدو، دوست دارم سرمربی پرتغال شوم
مانچینی: به خاطر رونالدو، دوست دارم سرمربی پرتغال شوم

مانچینی: به خاطر رونالدو، دوست دارم سرمربی پرتغال شوم

آی اسپورت- روبرتو مانچینی، سرمربی سابق منچسترسیتی، تایید کرد که شانس کار کردن با کریس رونالدو، قبول هدایت تیم ملی پرتغال را برای او جذاب کرده است.

بعد از شکست 1-0 پرتغال مقابل آلبانی در اولین دیدار این تیم در مرحله مقدماتی یورو 2016، پائولو بنتو از هدایت پرتغال استعفا داد و اکنون فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال گزینه مناسبی برای اوست. این در حالی است که روبرتو مانچینی بعد از جدایی از گالاتاسرای، در حال حاضر بدون تیم است و اکنون تایید کرد که دورنمای کار با رونالدو، حضور روی نیمکت سلسائو را برایش جذاب کرده است.

او در گفتگو با نشریه رکورد، در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر حضور رونالدو دوست دارد سرمربی پرتغال شود، گفت:\" مهمتر از همه، هدایت تیمی مانند دلپذیر است. اما واضح است که کریس رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و حضورش در هر تیمی فوق العاده است. او در هر دیدار، موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد می کند. او یک بازیکن استثنایی است و هر مربی ای دوست دارد با او کار کند.\"

مانچو همچنین در مورد مقایسه مسی و رونالدو، گفت:\" کدام بهتر هستند؟ سوال جالبی است. زمانی که من بازی می کردم هم چنین سوالی مطرح بود. همه می پرسیدند پلاتینی بهتر است یا مارادونا.  مسی و رونالدو دو سوپراستار فوق العاده هستند. برای من بسیار جالب است که بازی های آنها را از نزدیک دیده ام. در دوران حرفه ای من، بازیکنان فوق العاده ای مانند مارادونا، پلاتینی و مارکو فن باستن بازی می کردند. در این سطح مقایسه بین بازیکنان دشوار است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 22:37:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر