فهرست
دی ماریا: گلم به کیو پی آر شانسی نبود
دی ماریا: گلم به کیو پی آر شانسی نبود

دی ماریا: گلم به کیو پی آر شانسی نبود

آی اسپورت- آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی منچستریونایتد، ادعا کرد گلی که در دیدار امشب به کوئینزپارک رنجرز زد، شانسی نبوده و خودش قصد زدن توپ به سمت دروازه را داشت.

یونایتدها در دیدار امروز توانستند با نتیجه 4-0 کیو پی آر را شکست بدهند و دی ماریا با زدن گل اول، در این پیروزی نقش پر رنگی داشت. گل دی ماریا روی یک ضربه آزاد و در حالی به ثمر رسید که به نظر می رسید او قصد ارسال توپ روی دروازه را داشت اما توپ با خوش شانسی در گوشه دروازه جا گرفت اما خودش نظری دیگری دارد.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/27eb8c01bf1.jpg\"او که در پایان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، به خبرنگاران گفت:\" بسیار خوشحالم که اولین گلم برای منچستریونایتد را در دیدار خانگی به ثمر رساندم. ما در تمام طول هفته تمرین کردیم و من روی چنین ضرباتی کار کرده بودم؛ به همین دلیل از گل شدن آن تعجب نکردم.\"

خوان ماتا هم که گل چهارم منچستریونایتد را در این دیدار به ثمر رساند، گفت:\" ما بسیار بهتر از بازی های اول کار کردیم. ما از ابتدای بازی برای گلزنی تلاش کردیم و با این بازیکنانی که داریم، می توانیم گل های زیادی بزنیم. امیدوارم این اولین گام برای پیروزی های بعدی باشد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 22:47:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر