فهرست
فن خال: منچستریونایتد می تواند بهتر از این بازی کند
فن خال: منچستریونایتد می تواند بهتر از این بازی کند

فن خال: منچستریونایتد می تواند بهتر از این بازی کند

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که تیمش علی رغم پیروزی 4-0 مقابل کیو پی آر، هنوز راه زیادی برای رسیدن به فرم ایده آل در پیش دارد.

یونایتدها در دیدار امروز با گل های دی ماریا، ارره را، رونی و ماتا به پیروزی رسیدند تا اولین سه امتیاز این فصل را به دست بیاورند. علی رغم این پیروزی پرگل، فن خال امیدوار است تا در دیدارهای بعدی نمایش های بهتری از ارائه بدهند تا بتوانند رتبه هفتم فصل قبل را جبران کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" وقتی تیم تان 4-0 پیروز می شود، باید به عنوان مربی خوشحال باشید اما همیشه جنبه هایی از بازی وجود دارد که می توانید در آن بهتر شوید. من از نتیجه و شیوه بازی مان خیلی راضی هستم. ما خیلی برتر از حریف بودیم و توانستیم علاوه بر به ثمر رساندن گل، دروازه مان را هم بسته نگه داریم.

در زمینه مالکیت توپ، فکر می کنم ما قبلا خیلی توپ از دست می دادیم. اما این بار مستقیم تر بازی می کردیم. این موضوع را دوست دارم. همچنین ما موقعیت های زیادی ایجاد می کردیم؛ هرچند به اندازه کافی گل نمی زدیم. ما همیشه بازی های مان را آنالیز می کنیم. نتیجه فوق العاده بود اما می توانیم بهتر بازی کنیم. این شروع خوبی بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-14 23:09:26
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۱
هیچ کدوم از گل ها رو نتونستم ببینم.یک ست والیبال نگاه میکردم برمیگشتم میدیدم دو تا زده! اصن یه وضی بود :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر