فهرست

ایکاردی: مقابل ساسولو، همه چیز به سود ما رقم خورد

آی اسپورت- مائورو ایکاردی، ستاره خط حمله اینتر، با ابراز خشنودی از هت تریک در پیروزی 7-0 مقابل ساسولو، اعلام کرد که در این دیدار همه چیز برای تیمش خوب پیش رفت.

در این دیدار ایکاردی با زدن سه گل، ستاره تیمش بود و پابلو اوسوالدو (دو گل)، متئو کوواچیچ و فردی گوارین، دیگر گلزنان اینتر در این دیدار بودند. والتر ماتزاری، سرمربی اینتر، نمایش تیمش در این دیدار ایده آل توصیف کرده بود اما ایکاردی معتقد است که باید در بازی های بعدی، نمایش های بهتری ارائه بدهند.

او به اسکای ایتالیا گفت:\" از اینکه سه گل زدم خیلی خوشحالم. اینکه این گل ها را مقابل هواداران خودمان زدم، بیشتر من را خوشحال می کند. همکاری من و اوسوالدو خیلی خوب پیش رفت اما ما می دانیم که باید با سخت کوشی، بهتر از ان شویم.

آنچه نباید فراموش شود این است که تیم خوب کار کرد و از زمانی که توانستیم دروازه آنها را باز کنیم، همه چیز به نفع ما رقم خورد.\"

ایکاردی همچنین در مورد سیمئونه زازا، مهاجم ملی پوش ساسولو، که با او در سمپدوریا هم بازی کرد، گفت:\" من او را از زمان حضور در سمپدوریا می شناسم و به نظرم او شایسته دعوت شدن به تیم ملی ایتالیا بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-14 23:37:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر