فهرست
مسلمان: نویدکیا غیر مستقیم گفت برو!
مسلمان: نویدکیا غیر مستقیم گفت برو!

مسلمان: نویدکیا غیر مستقیم گفت برو!

آی اسپورت – محسن مسلمان بعد از تساوی سپاهان و سایپا درباره جدایی اش از سپاهان صحبت کرد. او گفت: بازی سختی داشتیم، سپاهان تیمی قدرتمند است که همیشه برای قهرمانی در مسابقات شرکت می‌کند. ما هم ۳ هفته خیلی خوب داشتیم و آمده بودیم که نتیجه بگیریم.

وی افزود: در شروع بازی نارنجک بازی‌ها تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است. تا به خودمان آمدیم گل خوردیم چون تمرکز نداشتیم ولی در نیمه دوم سپاهان هیچ کاری نتوانست انجام دهد و باید بازی را می‌بردیم ولی خدا را شکر توانستیم مساوی کنیم.

هافبک سایپا در خصوص بازی مقابل تیم سابق خود گفت: هر بازیکنی مقابل تیم سابقش انگیزه‌های خاص خودش را دارد، البته من خاطرات خوبی از اینجا دارم چون دوستان خیلی خوبی در اصفهان دارم. مسئولان باشگاه هم خیلی به من لطف داشتند ولی فکر می‌کنم امروز عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که یک امتیاز از این دیدار گرفتیم.

مسلمان در خصوص دلایل جدایی‌اش از سپاهان گفت: آقای نویدکیا به من گفت دوست دارم در سپاهان بمانی ولی شاید بازی به تو کم برسد. هر منطقی با این حرف می‌گوید که غیر مستقیم از سپاهان برود. من هم با باشگاه صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و خدا را شکر که به سایپا آمدم.

وی در واکنش به این مسئله که فرق این فصل با ۲ فصل پیش در این مسئله بود که به او گفتند کم بازی می‌کنی عنوان کرد: شرایط تیم ما در آن مقطع این بود که من بازی نکنم چون این خواسته قلعه‌نویی بود. با آمدن آقای نویدکیا فکر می‌کردم شرایط من خیلی بهتر شود ولی در نهایت ماجرا منجر به عدم همکاری ما شد. من برای تیم سپاهان در طول فصل آرزوی موفقیت می‌کنم.

۵ ۳  
آی اسپورت
2020-12-01 22:15:00
نظر دهید

۳ نظر
Ahmad
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۰۳
هرکی ازپرسپولیس میره بدبخت ویتیم میشه
۲
اقلیت تاس
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۴
محرم در حد بستن بند کفشهات هم نیست..فقط با پول وزارت صمت مشغولن.تیم پنجم هزینه!!!
۳
Z
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۲
هرکسی نمیتونه هر جوری که بخواد قضاوت کنه اینکه هویت یه تیمو زیر سوال ببرین اصلا درست برای چی به سرمربی یه تیم دیگه به راحتی بی احترامی میشه ،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر