فهرست
سیاسی باز هم به شایعات دامن زد: درخشان منشوری باشد به گزینه های دیگر فکر می کنیم!
سیاسی باز هم به شایعات دامن زد: درخشان منشوری باشد به گزینه های دیگر فکر می کنیم!

سیاسی باز هم به شایعات دامن زد: درخشان منشوری باشد به گزینه های دیگر فکر می کنیم!

آی اسپورت- حمیدرضا سیاسی رییس هیئت مدیره پرسپولیس امروز در مصاحبه ای باز هم تردید ها را برای نیمکت پرسپولیس افزایش داد.  در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر منشوری بودن حمید درخشان به گوش می رسد و از همین رو گفته می شود احتمال آن وجود دارد که خیلی زود و به همین دلیل زلاتکو کرانچار را روی نیمکت پرسپولیس ببینیم. مصاحبه ی رییس جنجالی هیئت مدیره پرسپولیس را در زیر بخوانید:چه زمانی قرارداد درخشان ثبت می شود؟!

امروز به دنبال این مسائل هستیم و می‌خواهیم قرارداد را ثبت کنیم و به جاهایی هم رسیده‌ایم. به هر حال باید چانه‌زنی‌های‌مان را انجام دهیم تا قرارداد ترکمانچای مثل سایر مربیان با او نبندیم!

گفته می شود درخشان منشوری است... 

 تا کنون چنین چیزی نشنیده‌ام اما اگر برای بستن قرارداد با درخشان دچار منع قانونی شویم به فکر گزینه‌های دیگر می‌افتیم اما ما برای درخشان پرس و جو کردیم.


آیا او درخواستی برای جذب بازیکن داشته است!؟

 او فعلا شرایط تیم را رصد می‌کند تا به نقطه خاصی برسد و فعلا به صورت مستقیم درخواستی از ما برای جذب بازیکن نداشته است.

منتقمی مدیرعامل خواهد شد یا خیر؟! 

ایشان فعلا در باشگاه تشریف دارند تا ببینیم چه پیش می‌آید. ما با منتقمی ادامه می‌دهیم و فعلا وی سرپرست باشگاه است و مشکلی هم با او نداریم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-15 10:48:35
نظر دهید
۲ نظر
sarvare long
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹
سیاسی متشکریم
خراب مورینیو
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۶
آدم محکمیه .... از طرز صحبتش خوشم اومد ... خونسرد و با نگاهی نافذ و البته بسیار عمل گرا و قدرتمند ! ..... تو نگاه اول از ورزش و مردم که دیدمش ... گفتم این میتونه حتی رئیس جمهور بشه .... شاید وقتی رئیس جمهور شد لابی رو به تیم ملی برگردونه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر