فهرست
محسن دلیر: با خطیبی دوباره به فوتبال برگشته ام/ هنوز لایق طرفداران تراکتورسازی نیستم
محسن دلیر: با خطیبی دوباره به فوتبال برگشته ام/ هنوز لایق طرفداران تراکتورسازی نیستم

محسن دلیر: با خطیبی دوباره به فوتبال برگشته ام/ هنوز لایق طرفداران تراکتورسازی نیستم

آی اسپورت- زیباترین گل هفته گذشته لیگ برتر، توسط محسن دلیر به ثمر رساند. بازیکن گلزن این روزهای تراکتور، معتقد است هنوز لایق هوادارن تراکتور نشده و باید بازی های بهتری برای این این تیم انجام بدهد: 

راه آهن را با نتیجه فوق العاده ای شکست دادید. 

 متأسفانه در نیمه اول، بازی زیبایی را به نمایش نگذاشتیم، مثل همیشه بازی را تهاجمی شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم، آمدیم گل دوم را هم بزنیم ولی روی یک ضد حمله غافلگیر شدیم و گل مساوی را دریافت کردیم. نیمه اول را با تساوی یک بر یک به پایان رساندیم، همانند چند بازی گذشته در رختکن آقای خطیبی صحبت های مثبت و تأثیر گذاری انجام داد و همین صحبت ها باعث شد تا نیمه دوم را همانند بازی های گذشته طوفانی آغاز کنیم. خوشبختانه در این نیمه توانستیم موقعیت های زیادی خلق کنیم. زوج خط حمله و هافبک تراکتورسازی یکی از بهترین و هماهنگ ترین زوج های لیگ برتر می باشد، اگر گل های زده شده توسط تراکتورسازی را در لیگ امسال ببینید به این موضوع پی می برید.

آیا تا پایان فصل به درخشش و گلزنی ادامه می دهی؟
 هنوز لایق تراکتور و هوادارانش نشدم، چرا که به آمادگی و اعتماد به نفس کامل نرسیده ام، باید عملکرد بهتری داشته باشم چرا که هنوز از بازی هایم راضی نیستم. در این بازی توانستم یک گل زده و یک پاس گل هم بدهم، همه این کارها را در تمرینات مرور می کنیم و همگی به خاطر تاکتیک های تیمی ما است. 

کادر فنی تیم به تو اعتماد کامل دارد. 

 در مصاحبه های گذشته خود گفته ام و باز هم می گویم، با حضور رسول خطیبی در تراکتورسازی دوباره به دنیای فوتبال برگشتم و امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد و خوبی های کادر فنی را بدهم.

استقبال هوادارات تبریزی نسبت به ابتدای فصل بیشتر شده است، در این باره جه نظری داری؟

 هواداران تراکتورسازی همیشه و همه جای ایران در کنار این تیم هستند. در این بازی حضور پرشور و پرتعداد آنها روحیه بیشتری به ما داد، آنها بعد از دریافت گل تساوی مثل همیشه با سر دادن شعار عیبی یوخ به تیم انرژی مثبت منتقل کردند و همین موضوع باعث شد تا بتوانیم در نیمه دوم گل های زیادی به ثمر برسانیم.

پیش بینی ات از بازی هفته پیش رو با استقال خوزستان چیست؟ 

 وضعیت آب و هوایی این شهر بر روی تمامی تیم هایی که در آنجا بازی کرده اند تأثیر گذاشته است ولی در طول هفته تمرینات خود را به خوبی انجام خواهیم داد تا بتوانیم پنجمین پیروزی متوالی خود را در اهواز جشن بگیریم و با دست پر به تبریز باز گردیم. 

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-09-15 12:06:44
نظر دهید

۱۱ نظر
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹
هم قیافش شبیه روبن هست هم استیل بازیش با نفوذهای انفجاری هر تیمی رو نابود میکنه تا الان 3 پنالتی روش انجام شده که داور نادیده گرفته بازم مثل روبن پنالتی گیر خوب و شوت زن فوق العاده ای هست.
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۶
خیلی بازیکن خوب و باهوشیه
مهدی
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
بازیکن نیستی که تو....
4 تا گل زدی جو گیر شدی؟؟؟
اگه تو بازیکن بودی جلالی یا تونی کبیر بهت بازی میداد.
alibaba
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
مهدی آبو بریز جایی که میسوزه ;)
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
نه جور دا اولاسان مردی سن یاشاسین مرند اوشاقی
azerbaiacn
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
بازیکن فوق العاده ای هست
ترک قیزی
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
یاشاسین مرند اوشاقی این اقا مهدی داره می سوزه مگه جلالی در حد مربی بود الان سعید دقیقی چند تا گل زده و محسن دلیر چند تا اصلا از نظر بازی قابل مقایسن که اقای جلالی به دلیر حتی فرصت هم نداد.
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۰
شبکه اجتماعی تراسیتی

teracity.ir
امین
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
مهدی خفه شو
فرزاد
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
آقا مهدی تو طرفدار فوتبال هستی یا والیبال؟ تو هنوز نمیدونی دلیر زمان تونی گسترش فولاد بازی میکرد. اگه محسن روبن بد هم بازی کنه از حمایت ما هواداران برخورداره. به خاطر اینکه بچه آذربایجانه
جواد
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۹
مهدی شما هنوز در حدی نیستین که در مورد فرزندان با غیرت اذربایجان نهظر بدی یاشاسن ئاذربایجان یاشاسن مرند اوشاغی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر