فهرست
پست کنایه‌آمیز رحمتی: مراقب شیطان باشید!‌
پست کنایه‌آمیز رحمتی: مراقب شیطان باشید!‌

پست کنایه‌آمیز رحمتی: مراقب شیطان باشید!‌

آی اسپورت - سید مهدی رحمتی روز گذشته توسط علیرضا منصوریان نیمکت‌نشین شد. خیلی‌ها منتظر واکنش کاپیتان استقلال بودند. رحمتی که معمولا نشان داده نفر دوم بودن را نمی‌پسندد بعد از بازگشت به تهران پستی کنایه آمیز را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت:« مراقب باشید به چه کسی اعتماد می‌کنید، شیطان هم روزی یک فرشته بوده است. یا حق!»

۳ ۷  
آی اسپورت
2016-12-26 13:03:00
نظر دهید

۷ نظر
سید دست طلایی سرور لنگیایی
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
دیروز سید حسین عملکرد خوب و قابل تحسینی تو دروازه داشت و ثابت کرد عقاب آینده آسیا هستش گرچه به نظرم اگه رحمتی تو دروازه بود اون گلو از سپاهان نمیخورد ولی در هر حال جایگاه بی بدیل عقاب آسیا سید مهدی رحمتی تو قلب همه تاجیا غیر قابل انکاره. رحمتی کاپیتان اول استقلال و عقاب آسیا و یکی از دروازبان هایی هست که لنگیا همیشه تا آخر عمر حسرت نداشتنشو میخورن.
۷ ۳
رضا
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۷
اخ گفتی اره بابا ما حسرت داشتنشو داریم شما هم اصلا نباید از دست بدینش. نگهش دارین که بوفون و الیور کان و پیتر اشمایکل هم به گرد پاش نمیرسن. یه وقت کوتاه نیایین سیدتونو از دست بدین
۲
سید محسن
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۵
رحمتی از بعد فنی متوسط و از بعد شخصیتی زیر متوسط هستش. رفتارش با کیروش، نکونام و مربیان دیگه گواه این موضوعه. امیدوارم رحمتی از استقلال بره که اگر زودتر رفته بود الان بیرانوند گلرمون بود. خداحافظ آقای رحمتی!
بی نام
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
عجب با یک بار نشستن روی نیمکت فرشته تبدیل شد به شیطان. اگر فیکس بذاردت میشه فرشته دوباره؟ حقا که کیروش خوب شناخت این سید سیاه باز رو.
فرزاد مهریار
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
دقیقا زدی به هدف . علی الخصوص که من یه موجود شیطان صفتی را می شناسم که فقط بلده تظاهر کنه و ریا از قیافش می باره . در خفا همه رو مسخره میکنه و در ظاهر متواضعانه رفتار می کنه . خادم حرم امام رضا میشه ولی به خاطر باند بازی زیرآب قدیمی ترین رفقاشو میزنه . به تیم ملی کشورش خیانت می کنه ولی ادعای وطن پرستیش گوش عالم رو کر کرده . یه روز به خاطر سرمربیش از استقلال میره روز دیگر با وقاحت تمام دم از مکتب حجازی میزنه تا همون سرمربی رو بکوبه .
۹
ع ع ب
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
تمام ناکامی های استقلال تو چند فصل گذشته از قلعه نوعی تا مظلومی دلیلش رحمتیه !! امیدوارم منصوریان جرئن برخورد با جوجه پنگوئن آسیا رو داشته باشه تا بالاخره نظم به استقلال برگرده!
۴
سالار
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر