فهرست
پورحیدری: استعفایم دروغ بود / هر وقت نتیجه می گیریم برخی به دنبال ایجاد حاشیه اند
پورحیدری: استعفایم دروغ بود / هر وقت نتیجه می گیریم برخی به دنبال ایجاد حاشیه اند

پورحیدری: استعفایم دروغ بود / هر وقت نتیجه می گیریم برخی به دنبال ایجاد حاشیه اند

آی اسپورت- روز گذشته اعلام شد منصور پورحیدری از پست مدیریت فنی باشگاه استقلال استعفا داده است. از همین رو با این  عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت:
*روز به روز بهتر می شویم

 
متاسفانه به جهت اینکه برخی بازیکنان نظیر عمران زاده مصدوم هستند یا برخی دیگر هنوز به شرایط ایده آل نرسیده اند، امیر قلعه نویی مجبور است تا تغییراتی را در ترکیب اعمال کند. در نهایت اما امیدوارم با اضافه شدن همه بازیکنان از جمله حنیف، به هماهنگی و ایده آل مدنظرمان برگردیم و شک نکنید که روز به روز هم بهتر می شویم.
 
*فولاد را به هیچ عنوان دست کم نمی گیریم

 
بازی آسانی مقابل فولاد نداریم. آنها سال قبل قهرمان شدند اما امسال هم با وجود شرایطی که داشتند بد نبوده اند. شاید آنها تیم سال قبل نباشند اما به هیچ عنوان دست کم نمی گیریمشان و ما هم سعی داریم با استفاده از امتیاز میزبانی، یک بازی زیبا و یک نتیجه خوب به دست بیاوریم.
استعفایی در کار نبود

 
هر زمان که شرایط استقلال خوب بوده، برخی به دنبال ایجاد حاشیه بودند. در چارت سازمانی جدید باشگاه چیزی تحت عنوان کمیته فنی نبوده پس من چطور می ووانستم از کمیته ای که وجود نداشته استعفا دهم؟ این موضوع را تکذیب می کنم.
 
افشارزاده پیگیر بدهی هاست

 
تلاش آقای افشارزاده بر این است تا بدهی های پیشین تیم پرداخت شوند. بدهی هایی که مثلا مربوط به بازیکنان سالهای قبل است. در نهایت اینکه امیدوارم با پیگیری های خوب افشارزاده، بتوانیم تا حدی از بار بدهی های تیم کم شود.
کسر قراردادها در دستور کار است

 
کسر قراردادها بر اساس بودجه ابلاغ شده در دستور کار است و هیات مدیره پیگیر این مهم است. در این خصوص به طور مشخصی بحث خواهیم کرد و در نهایت از طریق معاون ورزشی باشگاه این مهم پیگیری های لازم صورت می گیرد.
  ۱  
آی اسپورت
2014-09-15 13:39:57
نظر دهید

۱ نظر
ارشیا
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
کیسه کش مافیا و رفیق گرمابه و گلستان حجازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر