فهرست
گزارش روز:اصرار آنچلوتی بر فیکس بازی کردن کاسیاس
گزارش روز:اصرار آنچلوتی بر فیکس بازی کردن کاسیاس

گزارش روز:اصرار آنچلوتی بر فیکس بازی کردن کاسیاس

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی همچنان روی تصمیم خود مبنی بر فیکس بازی کردن کاسیاس در لالیگا و لیگ قهرمانان اصرار دارد و حداقل فردا و در مقابل بازل سوئیس، این تصمیم خود را عملی خواهد کرد.

پس از بلند شدن فریاد های اعتراضی هواداران رئال در برنابئو علیه کاسیاس، اوضاع برای این دروازه بان بسیار سخت شده است. با این حال آنچلوتی به درستی اعتقاد دارد که ایکر در دریافت هیچکدام از این 6 گل مقصر اصلی نبوده است.

کارلتو می گوید که الان زمان بحث کردن در مورد تغییر دروازه بان نیست؛ با این حال خود او هم می داند که چنانچه روند دریافت گل از ناحیه ضربات ایستگاهی همچنان ادامه داشته باشد؛ او هم چاره ای جز جانشین کردن کیلور ناواس بجای کاسیاس نخواهد داشت.

برعکس فصل گذشته، قرار است که کاسیاس در لالیگا و چمپیونزلیگ، دروزاه بان ثابت رئال باشد و ناواس تنها در کوپا دل ری به میدان خواهد رفت.

اما اوضاع رئال در حال حاضر به گونه ای است که نمی توان به قطعیت گفت که تا پایان فصل چنین مساله ای پابرجا خواهد ماند. عملکرد باثبات دیه گو لوپس در فصل گذشته باعث شده بود تا کاسیاس،تنها دو بار در لالیگا بصورت ثابت برای رئال بازی کند.


  ۳  
آی اسپورت
2014-09-15 14:44:34
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۸
خیلی میخره است که گل خوردن رو در ضربات ایستگاهی که البته فقط کرنر بوده ، مقصر رو کاسیاس دونست
خراب مورینیو
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
اصرار بر حماقت .... فکر کنم چند بازی دیگه التماس کنن به اون تیم ایتالیلیی که دیگو لوپز که انتخاب ارباب خوزه بود رو برگردونن با 200 میلیون یورو !!!!!!!!!
omid
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
اقاى خراى مورینیو یه دهن برامون خفه شو لطفا اون مرتیکه اگه ادم بود سه سال پشت سر هم با اخلاق سگش بازیکنا رو عصبى نمیکرد این اقایى که شما میگى از این میسوزه که خودش بدون کاسیاس نتونست لادسیم ا رو بگیره ولى سال بعد کاسیاس به کورى چشم مورینیو جامو بالى سر برد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر