فهرست
گزارش روز:دغدغه های شیرین لوئیس انریکه
گزارش روز:دغدغه های شیرین لوئیس انریکه

گزارش روز:دغدغه های شیرین لوئیس انریکه

آی اسپورت - لوئیس انریکه مارتینس، سرمربی بارسا همواره اعلام کرده است که دوست دارد مجموعه ای رقابتی در اختیار داشته باشد. مجموعه ای از 23 بازیکن که هر کدام برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی، با رقبای خود بجنگند.

با این حال این تیم با داشتن 12 بازیکن مصدوم هنوز به ایده ال های مربی خود نرسیده است. بازیکنانی که درجات مختلفی از مصدومیت های فیزیکی را دارند و همین امر سبب شده است که سطح رقابت تا حدی در بارسلونا افت کند.

دو بازیکنی که پیش از این مصدوم بودند؛ اما موفق شدند برای بازی با اتلتیک خود را به موقع برسانند؛ نیمار و پیکه بودند. نیمار از ناحیه مچ پا مصدوم بود و پیکه نیز از ناحیه کمر احساس درد می کرد.

با این حال، هر دو بازیکن از روی نیمکت بازی با اتلتیک را شروع کرده و در نیمه دوم وارد بازی شدند. نیمار با دو گل خود باعث پیروزی بارسا شد و پیکه نیزبه خط دفاع استحکام ویژه ای بخشید.

حال انریکه در خط حمله و دفاع خود با آماده شدن نیمار و پیکه دغدغه انتخاب بازیکن ثابت خواهد داشت و این همان چیزی است که مورد علاقه آقای سرمربی است. با آماده شدن تراشتیگن در درون دروازه نیز، یک رقابت جذاب دیگر را در بارسا شاهد خواهیم بود.

     
آی اسپورت
2014-09-15 15:18:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر