فهرست
پرسپولیس به ماجرای حقیقی ورود نمی‌کند!
پرسپولیس به ماجرای حقیقی ورود نمی‌کند!

پرسپولیس به ماجرای حقیقی ورود نمی‌کند!

آی اسپورت - چند روز پیش علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با علی خطیر معاون باشگاه استقلال دچار درگیری فیزیکی شد که در این درگیری بینی معاون استقلال دچار شکستگی شد و او زیر تیغ جراحان رفت. این درگیری باعث شد تا باشگاه استقلال بیانیه تندی علیه حقیقی بدهد و اعلام کند که به صورت ویژه از معاون این باشگاه در این درگیری حمایت خواهد کرد.

حقیقی که به پسر پرسپولیس معروف است اما انتظار داشت تا مسئولان این باشگاه هم در این درگیری از او حمایت کنند اما این اتفاق نه تنها در مصاحبه های رسمی انجام نشد بلکه بازیکنان و مسئولان این باشگاه در صفحات مجازی هم از این دروازه‌بان حمایت نکردند.

مسئولین باشگاه پرسپولیس به کلیه بازیکنان و مسئولان این باشگاه اعلام کرده که کسی حق ورود به این درگیری را ندارد و نباید کسی از حقیقی حمایت کند. به همین دلیل برخی از بازیکنان پرسپولیس که قصد داشتند با انتشار استوری در اینستاگرام از حقیقی حمایت کنند هم از همبازی و دوست خود در این درگیری حمایت کنند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-03-03 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اشکان۴
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۱۱
دیگه خود لنگی ها هم میدونن تو این پرونده جا برای خریدن قاضی و داور و سایر دوستان وجود نداره
چون میخواستن قضیه رسانه ای نشه و سر و تهش رو هم بیارن
که زرنگی سرورشون تاج کبیر باعث شد رودست بخورن بدبختا!
۵ ۱
کیسه کش نفهم
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲
بی انصافی نکن. جایی که پرونده قتل جا برای خریدن قاضی داره این پرونده نداره؟ کمیته داوران هم که در اختیار کیسه اس. جدیدا دوپینگ هم معمولی حساب میشه. قانون مصوب خودشون رو هم به خاطر کیسه نادیده گرفتن. احمق تر از کیسه کش جماعت وجود نداره اره یکی تو زرنگی یکی هم اسطوره ات که دوباره خودش رو عن کرد خخخ
۳
محسن
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۴۸
ناموسا،یک پرسپولیسی که بازیهای این آقا را دیده باشه و به خاطر داشته باشه،حاضر است این به عنوان گلر سوم در پرسپولیس باشد؟؟؟ خطیر به من گفت لنگی!!!! ما سه نفر را کجا می برید؟!!!
۶
.
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر