فهرست
گزارش روز:اندراحوالات کریم بنزما،سوهان روح هواداران رئال
گزارش روز:اندراحوالات کریم بنزما،سوهان روح هواداران رئال

گزارش روز:اندراحوالات کریم بنزما،سوهان روح هواداران رئال

آی اسپورت - دیگر بر کسی پوشیده نیست که صبر هواداران رئال از بنزما لبریز شده و این بازیکن دیگر هیچ جایگاه مستحکمی در میان دوستداران این تیم ندارد. دلیلش کاملا مشخص است: زدن 2 گل در 18 بازی و ارائه نمایش های بسیار ضعیف و خنثی در دو دیدار سوپرجام اسپانیا و نیز سه هفته ابتدایی لالیگا.

بنزما در سه هفته اول لالیگا، تنها و تنها 6 شوت به سمت دروازه داشته که سه تای آن خارج از چهارچوب بوده و در این میان یک گل هم به ثمر رسانده است. آماری بسیار ضعیف.سوت های اعتراضی بر علیه بنزما در هنگام تعویض شدنش در بازی با اتلتیکو، به خوبی نمایانگر ناراضایتی هواداران از عملکرد او بود.

پس از تمدید قرار داد کریم تا سال 2019 با رئال و حمایت همه جانبه پرزو و آنچلوتی از این بازیکن فرانسوی، همه انتظار داشتند که بنزمای متفاوتی را در این فصل شاهد باشند؛ اما اینگونه نشد.

هواداران از خود می پرسند که دلیل این همه حمایت از کریم چه چیزی می تواند باشد؟ مدیران رئال بخصوص در این فصل هر کاری کردند تا کریم بدون رقیب باشد.از انتقال موراتا به یووه گرفته تا عدم تمایل به خرید یک مهاجم درجه یک جهانی همچون سوارس،فالکائو و دیه گو کاستا.

تنها در آخرین روز نقل و انتقالات بود که مدیران رئال با دیدن فشارها مجاب شدند تا یک بازیکن درجه دو مثل چیچاریتو را به خدمت بگیرند.کریم خیالش از فیکس بودن در رئال راحت است و به نظر می رسد که همچنان سوهان روح هواداران خواهد بود.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-15 15:33:35
نظر دهید

۳ نظر
خراب مورینیو
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
تیمی که مدیرعاملش حتی از خرید فالکائو هم عاجزه و بازکنی مثل رونالدو که پست اصلیش هافبک نفوذی هست تمام فشار تیم رو باید تحمل کنه .... چه چیزی میشه دربارش گفت ! .... فقط اینو میگم که بدون این ستاره ها خوزه چه تیمی داشت ... بدون حداقل 500 میلیون یورو خرید کهکشانی .... بماند که از فروش دیماریای 15 میلیون خرید شده توسط مورینیو به 100 میلیون چقدر سود عاید مادرید شد ... برای اولین بار در تاریخ مادرید ... یا اوزیل 7 خرید شده و 60 فروخته شده !!! .... بعد میگن چرا خوزه 15 میلیون قراردادشه ..... و گرانترینه ! .... خوب برای اینکه کم خرجه و پر سود !!! ... درست مثل زنبور که *نش کیلویی خدات تومنه !!!!!
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۶
اصلا خوب بازی نمیکنه ، اصلا نمیتونه خودش رو در موقعیت گل قرار بده ، همون تک و توک موقیت ها رو هم از دست میده ، اگر بعد از اینکه رئال با اتلتیکو مساوی کرد پاسی که رونالدو به اون داد و اون رو در موقعیت تک به تک قرار داد بگل میکرد چه بسا رئال بازی رو برده بود ولی حتی یک کنترل توپ ساده هم نتونست انجام بده
morteza Man UTD
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۸
چیچاریتو رو بذار تو زمین از بنزما خیلی بهتره. واقعا به سبک رئال میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر