فهرست
نکته روز: خلعتبری، عقیلی و خطر از دست دادن مسابقه تراکتور
نکته روز: خلعتبری، عقیلی و خطر از دست دادن مسابقه تراکتور

نکته روز: خلعتبری، عقیلی و خطر از دست دادن مسابقه تراکتور

آی اسپورت- حسین فرکی بعد از پیوستن به سپاهان و در صورتی که مشکلات ثبت قراردادش حل شود می‌تواند برای اولین بار در ازی مقابل صبا بر روی نیمکت سپاهان بنشیند و شاگردان سابق کرانچار را هدایت کند. سپاهان در این شرایط بدون شک به امتیازات کامل مسابقه با صبا احتیاج دارد تا شاید در بازی فینال گونه هفته دهم که با تراکتورسازی برگزار می‌کند فاصله‌اش را با این تیم در صدر جدول کمتر از گذشته کند. 


به نقل از ایمنا، در ترکیب سپاهان محمدرضا خلعتبری و هادی عقیلی تا قبل از برگزاری بازی‌های هفته نهم لیگ در خطر محرومیت قرار دارند و در صورتیکه در بازی مقابل صبا کارت زردی را دریافت کنند بازی حساس سپاهان برابر تراکتورسازی را از دست خواهند داد که بدون شک امتیازاتش نقش مهمی در تعیین قهرمان لیگ خواهد داشت.


بر اساس اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران خلعتبری دو اخطاره است و عقیلی هم  بر اساس قوانین جدید سازمان لیگ در دور دوم محرومیتش یک اخطار در برابر پدیده دریافت کرد تا این بار در صورت گرفتن دو کارت زرد از بازی هفته بعد تیمش محروم شود. 


البته به جز این دو نفر امیرحسین کریمی هم با خطر محرومیت روبروست که شاید اهمیت حضورش در ترکیب سپاهان بسیار کمتر از دو نفر اول باشد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-15 15:46:07
نظر دهید

۳ نظر
د
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
که که تو این قانون جدید فوتباااال
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۴
بیا اینم 3 امتیاز افغانی
تراختوری1360
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
متاسفانه تراختورم هفت تابازیکنش دواخطاره است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر