فهرست
ماتادور و بمب‌افکن؛ اهداف تورین در تابستان
ماتادور و بمب‌افکن؛ اهداف تورین در تابستان

ماتادور و بمب‌افکن؛ اهداف تورین در تابستان

آی‌اسپورت- خبر روزنامه Corriere dello Sport  به فاصله چند ساعت از انتشار این روزنامه، بازتابی وسیع در رسانه‌های ورزشی داشته است. دو نام بزرگ كه اولي هنوز هم در چشم بسياري از تيفوسی‌های يووه يكی از اعضای خانواده بيانكونری‌هاست و دومي مهمان هر ساله بازار مكاره شايعات نقل و انتقالات.

این روزنامه ورزشی چاپ رم با تیتر «رونمایی از بمب یووه در فصل نقل و انتقالات با شركت موراتا و كاوانی» نوشته است: « ماتادور از ماه‌ها پیش یكی از گزینه‌های اصلی ماكس الگری برای یوونتوس مدل 2018 بوده است و این علاقه‌مندی هرگز توسط طرفین تكذیب نشده است. از سوی دیگر با گسترده‌تر شدن دامنه شایعات فروش گونزالو هیگواین و خروج ماریو مانژوكیچ از یووه، به نظر می‌رسد یك تیم دو نفره با همراهی پائولو دیبالا بمب‌افكنی فوق قدرتمند و خطرناك را در نوك پیكان بیانكونری‌ شكل خواهد داد.»

دلواسپور با اشاره به هزینه‌هایی كه باشگاه یوونتوس می‌تواند از فروش هیگواین و مانژوكیچ به دست بیاورد، نوشت: « با توجه به قیمت‌های احتمالی ماروتا و كاوانی (به ترتیب حدود 60 و 50 میلیون یورو) یوونتوس به راحتی می‌تواند با یك استراتژی كارآمد و صحیح بدون نیاز به هزینه‌كردی قابل‌توجه با واگذاری بوفون به پی. اس. جی و انتقال هیگی و مانژو در ازای بهترین پیشنهادها، برگ برنده‌اش را در فصل نقل و انتقالات رو كند.»

ادینسون كاوانی 31ساله پیش از این و در طول مدت حضور 7 ساله‌اش در فوتبال ایتالیا در تیم‌های پالرمو و ناپولی حضور داشته است و در فصل‌های پیشین نیز همواره شایعه حضور او در میان بیانكونری به گوش می‌رسید. آلوارو موراتا نیز پیشتر دو فصل پیاپی در تورین حضور داشته و با یووه ضمن فتح اسكودتو و كوپا ایتالیا به نایب‌قهرمانی جام باشگاه‌های اروپا رسیده است.

 

 

 

 

۴    
آی اسپورت
2018-05-24 12:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر