فهرست
گزارش روز: پرسپولیس، مدعیِ بازگشت زیر سقف/ دایی 50 درصد تحفیف داده است؟
گزارش روز: پرسپولیس، مدعیِ بازگشت زیر سقف/ دایی 50 درصد تحفیف داده است؟

گزارش روز: پرسپولیس، مدعیِ بازگشت زیر سقف/ دایی 50 درصد تحفیف داده است؟

آی اسپورت-

سازمان لیگ فوتبال ایران در روزهای اخیر، تلاش های تازه ای را برای برخورد با داستان رد شدن باشگاه های از سقف قراردادهای تعیین شده انجام داده است. در شرایط فعلی نام چهار باشگاه سپاهان، استقلال، پیکان و پرسپولیس به عنوان باشگاه هایی که سقف راشکاف داده اند مطرح می شود. این اتفاق برای استقلال و سپاهان و پیکان طبیعی به نظر می رسد. چرا که این تیم ها تابستان شلوغی را پشت سر گذاشته اند و مهره های تازه ای را به ترکیب خود اضافه کرده اند. پرسپولیس اما در حالی در این فهرست قرار دارد که در فصل نقل و انتقالات تیم موفقی نبوده و بعد از جدایی خلعتبری و جلال حسیتی، در لیست ارائه شده اش به سازمان لیگ حتی یک بازیکن میلیاردی نداشته است. به نظر می رسد دلیل سقف نوردی باشگاه سرخ پایتخت، قرارداد سنگین سرمربی سابق این تیم باشد. دایی در لیگ چهاردهم قراردادی 2 میلیارد و 100 میلیونی با پرسپولیس داشت.

 

همزمان با تهدید سازمان لیگ در جهت برخورد با باشگاه هایی که از سقف هزینه رد شده اند، باشگاه پرسپولیس ناگهان خبر تخفیف 50 درصدی قرارداد شهریار را رسانه ای کرده است. پرسپولیسی ها به سازمان لیگ اعلام کرده اند که قرار شده علی دیی، نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت نکند و با این اتفاق، هزینه های این فصل پرسپولیس بار دیگر در سقف گنجانده خواهد شد. ظاهرا سازمان لیگ از پرسپولیس خواسته تا همین امروز، مدارک این اتفاق به این نهاد ارائه شوند.

 

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس، هنوز درباره این کاهش دستمزد اظهارنظر نکرده است تا این شائبه که کاهش قرارداد دایی نیز به مانند طرح سایر باشگاه های رد شده از سقف برای کاهش دستمزد بازیکنان از حد و اندازه های ادعا عبور نکند، همچنان به قوت خود باقی مانده باشد. این اتفاق در صورت تایید رسمی، می تواند برگ برنده این روزهای دایی باشد. مردی که چندی پیش از سوی محمد میلی کهن، قهرمان مالی نامیده شده بود!

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-15 17:49:16
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۱
مبلغ واقعی قرارداد اومنیا چقدره؟
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
لنگی ها دروغ تو ذاتشونه
مشروح
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۸
اگه قرارداد واقعی استقلال و سپاهان رو در نظر بگیریم و قرارداد سوری منتشر شده رو در نظر نگیریم این 2 تیم بالای 10 میلیارد از سقف بالاتر خرج کردند اما قراردادهای پرسپولیس واقعیه و سوری نیست
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۵
من طرفدار پرسپولیس نیستم. ولی وقتی این شرایط و میبینم واقعا ناراحت میشم. یکی طرفدار بهروزه یکی کالت به کالت میگه یکی عاشق مایلی و دیگری دنبال اینه که کی با خر اومده تهران جالب اینه که اکثر پیشکسوت های تیم هم هیچکدوم همدیگه رو قبول ندارن جالب اینه که تو این اواخر زیاد هم مربی خوبی نبودن و شاید هم نخواهند بود ولی همیشه حرفهای زیادی برای کوبیدن هم دارن. از نظر علم و سواد هم که مطمئنا 90 درصد طرفدارا از این اقایون بیشتر دارن. حالا چند نفر تازه وارد دارن پرسپولیسو نردبان خودشون برای رسیدن به امیال بزرگترشون میکنن و وسیلشون هم تعدادی از این پیشکسوت هاست و تنها چیزی که مهم نیست نظر و خواسته و احساس طرفداره که همیشه بوده و هست . نذارید باهاتون همچین بازیهایی بکنن . به نظر من بهروزو مایلی و دایی و حمیدو غیر رو بیخیالش کاری کنین که ازتون حساب ببرن و به این راحتی نتتونن هر کاری خواستن با اسم این تیم انجام بدن ای کاش روزی این هوادار اونقدر قدرت و اتحاد داشت که حتی وزیر یه مملکت هم نسبت به عواقب تصمیمی که در قبال این تیم خواهد گرفت نمیتونست خواب راحتی داشته باشه چه برسه به این اقایونی که تو این چند سال اومدن و رفتن و براشون تنها یه چیز مهم نبوده اونم هوادارنی که به ادعای خودشون بیشترینن تو اسیا ولی الان اثری ازشون دیده نمیشه افسوس...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر